دسته بندی‌ها
مدرسیننحوه کار
×
        مجموعه کارآموز یک پلتفرم تخصصی برای آموزش آنلاین، پیدا کردن معلم خصوصی و دوره های آموزشیست. در کارآموز شما به هر آنچه برای آموزش و تقویت مهارت های خود نیاز دارید دسترسی دارید. 
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد. کارآموز با استفاده ازاینترنت و تکنولوژی‌های جدید در صدد ایجاد یک فضای آموزشی بهینه، تسهیل فضای آموزش و ایجاد یک فضای منعطف و امن برای یادگیری و آموزش آنلاین می باشد.
آموزش آنلاین و اینترنتی در دوران معاصر رواج فراوانی پیدا کرده است. آموزش اینترنتی مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی از طریق اینترنت قابل انجام است. حتی برای شرکت در کلاسهای کنکور و کمک تقویتی درسی دیگر نیازی به شرکت در محل فیزیکی کلاس نیست.از سایر اهداف ما فراهم آوردن امکان کسب درآمد با یادگیری مهارتهای جدید برای معلولین و افراد کم توان بوده و افراد در مناطق دور افتاده است. علاقه مندان به تقویت مهارت های خود یا یادگیری مهارت ها یا نرم افزارهای جدید با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از اساتید و دوره های آموزشی از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند خدمات آموزشی حرفه‌ای مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل گرفته و در زمان و مکان مد نظر خود اقدام به یادگیری نمایند. 
هدف اصلی کارآموز فراهم آوردن امکان دسترسی به آموزش با کیفیت و ارزان برای متخصصین و دانشجویان در گوشه و کنار کشور حتی در شهرها و روستاهای کوچک و دورافتاده است. ما معتقدیم مهارت و دانش باید در همه جا وجود داشته و قابل دسترس باشد و برابر بودن فرصت‌‌های آموزشی برای افراد باعث رونق و شکوفایی بیشتر اقتصادی‌‌ می‌شود. معتقدیم فعالیت ما ضمن کمک به افزایش سطح علمی و مهارتی جامعه، کاهش ترافیک، کاهش مهاجرت و کمک به حفظ محیط زیست می شود.

      
با تشکر ، کارآموز
پشتیبانی