دسته بندی‌ها
مدرسیننحوه کار
×
linecircle line

تدریس خصوصی زبان پرتغالی

قیمت شفاف و رقابتیقیمت شفاف و رقابتی
ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن کارآموز
نظارت بر عملکرد مدرسیننظارت بر عملکرد مدرسین
آموزش آسان با کلاس‌های آنلاین آموزش آسان با کلاس ‌های آنلاین
زبان پرتغالی با بیش از 200 میلیون گویشگر، به‌عنوان سومین زبان اروپایی و ششمین زبان جهان به‌شمار می‌رود. زبان پرتغالی زبان رسمی برخی کشورها مانند پرتغال، برزیل، آنگولا، موزامبیک، گینه بیسائو و...به شمار می‌رود. اگر شما هم به دنبال یادگیری و آموزش زبان پرتغالی هستید، کارآموز می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در همین صفحه می‌توانید طبق بودجه خود و پروفایل مدرسان، بهترین معلم خصوصی زبان پرتغالی را برای خود انتخاب کنید و در کلاس های آنلاین آموزش زبان پرتغالی شرکت کنید. همچنین اگر به این زبان مهارت دارید، می‌توانید به عنوان مدرس زبان پرتغالی در کارآموز شروع به تدریس پرتغالی کنید. کافیست به صورت مدرس (فریلنسر) ثبت نام و بسته آموزشی خود را با قیمت دلخواه بسازید.
بیشتر بدانید
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
هر استادی را که دوست داری و بیشتر با هدفت از یادگیری پرتغالی، همخوانی دارد از صفحه انتخاب استاد پیدا کن
مشاهده اساتید
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
اساتید رو از نظر بودجه و تقویم زمان بندی آزاد دسته بندی کن و هرکدوم به نظرت به صرفه تر بود و زمانش مناسب بود رزرو کن
رزرو کلاس آنلاین
۲ درصد هزینه کلاست رو از کارآموز هدیه  بگیر
کد تخفیف ۱۰ درصدی برای جلسه بعدی
سر زمان توافقی در کلاس حاضر شو و از آموزش لذت ببر، بعد از اتمام کلاس ۱۰ درصد تخفیف کلاس بعدی رو هدیه بگیر
بیشتر بخوانید

آموزش زبان پرتغالی

زبان پرتغالی، ششمین زبان پرکاربرد در دنیا است که در 9 کشور دنیا به عنوان زبان رسمی مردم به کار می‌رود. شرکت در دوره‌های خصوصی یا عمومی آموزش زبان پرتغالی با هدف یادگیری این زبان، معمولا یکی از اهداف اصلی دانشجویان یا متقاضیان کار در کشورهای پرتغالی زبان است اما این به آن معنا نیست که سایر علاقمندان به این زبان شیرین و البته پرچالش، لذت یادگیری آن را از دست بدهند.

درباره زبان پرتغالی

زبان پرتغالی یکی از زبان‌های زیر شاخه زبان رومی است که از لحاظ پایه برخی از لغاتش، پیوندهایی نیز با زبان عربی دارد. بر اساس آمارهای یونسکو، نزدیک به 250 میلیون نفر در جهان به عنوان زبان اول و 20 میلیون نفر دیگر نیز، به عنوان زبان دوم از پرتغالی در مکالمات روزانه خود استفاده می‌کنند. شاید برای شما جالب باشد که پیش از آموزش زبان پرتغالی از صفر، از این موضوع مطلع شوید که فقط 5 درصد از پرتغالی زبان‌ها در کشور پرتغال زندگی می‌کنند و شما به عنوان یک فارسی زبان، می‌توانید به راحتی این زبان شگفت انگیز را یاد بگیرید و در سفرهای خود به کشورهایی که از این زبان به عنوان زبان اول یا دوم خود استفاده می‌کنند، به پرتغالی صحبت کرده و با مردم این کشورها ارتباط برقرار نمایید.

چرا باید زبان پرتغالی یاد بگیریم؟

اگر متقاضی کار، تحصیل یا سرمایه گذاری در کشورهای پرتغالی زبان (برزیل، پرتغال، آنگولا، موزامبیک، تیمور لست، گینه بیسائو، گینه استوایی، سائوتومه، پرنسیپ، کیپ ورد) باشید، طی کردن دوره‌های آموزش آنلاین زبان پرتغالی یا دوره‌های حضوری یادگیری این زبان، یکی از ضروریات اولیه برای حضور شما در این کشورها و موفقیت در هدفی است که از سفر به کشورهای پرتغالی زبان دارید. در مقابل، اگر قصد مهاجرت تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری به این کشورها را ندارید، شاید استفاده از یک دوره آموزش زبان پرتغالی و تلاش برای یادگیری و تسلط بر این زبان به نظرتان مفید نباشد؛ اما باید بگوییم که این موضوع به معنای عدم نیاز به یادگیری این زبان نیست. برای مثال با یادگیری این زبان و قبول سفارش ترجمه پرتغالی برای متقضیان و یا کار در سفارت می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.
کشورهای پرتغال و برزیل که از پرتغالی به عنوان زبان اول خود استفاده می‌کنند، دو کشور وسیع و با تاریخ و فرهنگ بسیار غنی و جاذبه‌های گردشگری گوناگون هستند اما برخلاف سایر کشورهای توریستی، مردم این دو کشور، تمایل چندان زیادی به صحبت کردن با توریست‌ها و با زبان انگلیسی ندارند و ترجیح می‌دهند به زبان خودشان صحبت کنند؛ این موضوع برای گردشگران می‌تواند از یک چالش به یک فرصت تبدیل شود اما چگونه؟ شما با شرکت در کلاس‌های یک استاد خصوصی زبان پرتغالی و یادگیری این زبان (حتی در سطوح ابتدایی) می‌توانید یک ارتباط ساده اما کارآمد را با مردم این کشورها در حین سفرهای تفریحی خود به آنجا برقرار کنید؛ ارتباطی که در نهایت، باعث شیرین تر شدن تجربه شما از مسافرت به این دو کشور یا سایر کشورهای پرتغالی زبان می‌شود.

آموزش آنلاین زبان پرتغالی

این روزها بسیاری از ما به دلیل مشغله‌های مختلف، فرصت کافی برای شرکت در کلاس‌ها و آموزش‌های حضوری را نداریم. بسیاری از آموزش‌ها یا دوره‌هایی که مد نظر ماست، شاید امکان استفاده از سرویس آموزش آنلاین را نداشته باشند اما این موضوع در مورد یادگیری زبان صدق نمی‌کند. شما با شرکت در یک دوره آموزش زبان پرتغالی به شکل آنلاین، اولین و بزرگترین دستاوردی که خواهید داشت، صرفه جویی در زمان است؛ نکته‌ای که در نهایت می‌تواند باعث افزایش زمان‌های اضافه شما در طول روز برای انجام کارهای دیگر باشد. آموزش مجازی زبان پرتغالی از لحاظ محتوای آموزشی و شیوه‌های تدریس، تفاوت بسیار کمی با دوره‌های حضوری دارد. در این نوع آموزش، استاد خصوصی زبان پرتغالی می‌تواند بر اساس زمان مورد نظر، کلاس‌ها را تنظیم کند؛ از طرفی، از آنجایی که معمولا این نوع آموزش به شکل خصوصی برگزار می‌شود؛ تمرکز شما برای یادگیری بیشتر است و می‌توانید اشکالات احتمالی خود را نیز به شکل آسان تری برطرف کنید.

معلم خصوصی زبان پرتغالی چه مباحثی را آموزش می‌دهد؟

آموزش زبان پرتغالی به شکل خصوصی و آنلاین، مانند بسیاری از زبان‌های دیگر، با سطح بندی‌های مختلفی انجام می‌شود. این سطح بندی‌ها شامل مبتدی، متوسط و سطح پیشرفته است که در هر سطح، 4 مهارت درک مطلب یا خواندن (Reading)، مهارت شنیدن (Listening)، مهارت نوشتن (Writing) و مهارت مکالمه یا صحبت کردن (Speaking) به زبان آموز آموزش داده می‌شود. در آموزش آنلاین زبان پرتغالی، معمولا سطح شما پیش از شروع کلاس توسط استاد تعیین می‌شود و پس از آن، بر اساس نیاز شما و سطح تسلط‌تان بر زبان پرتغالی، آموزش‌های استاد از مباحث مختلف این زبان شروع می‌شود. اساتید خصوصی آموزش زبان پرتغالی در سایت کارآموز، از منابع آموزشی متفاوتی برای آموزش این زبان به علاقمندان و زبان آموزان استفاده می‌کنند. این منابع، بر اساس نیاز فرد تعیین می‌شود به طور مثال، در صورتی که فرد متقاضی تمایل به شرکت در آزمون اختصاصی این زبان و دریافت مدرک آن را داشته باشد، لازم است تا از کتاب‌ها یا منابع ویژه‌ای استفاده کند که این منابع معمولا پیش از شروع دوره آموزش زبان پرتغالی به صورت آنلاین به وی اعلام می‌شود.

هزینه تدریس خصوصی زبان پرتغالی

سوالی که برای بسیاری از علاقمندان به شرکت در دوره‌های آنلاین آموزش زبان پرتغالی مطرح می‌شود؛ میزان هزینه این دوره‌ها است. موارد زیادی از جمله سطح دوره، طول دوره و میزان مهارت استاد، در تعیین این هزینه تاثیر گذار هستند. در سایت کارآموز، استادان زبان پرتغالی، کلاس‌های خود را با بازه‌های زمانی متفاوت تعیین می‌کنند که عموما هزینه‌های متنوعی نیز برای برگزاری آنها در نظر می‌گیرند؛ همین مزیت به زبان آموزان این امکان را می‌دهد که با توجه به بودجه مورد نظر خود، اقدام به انتخاب استاد برای طی دوره آموزش زبان پرتغالی نمایند.

چگونه با تدریس خصوصی زبان پرتغالی کسب درآمد کنیم؟

بخش آموزش‌های آنلاین زبان‌های خارجی در سایت کارآموز، صرفا مخصوص زبان آموزان نیست؛ اگر شما به زبان پرتغالی تسلط کافی دارید یا این که مدارک سطوح مختلف این زبان را کسب کرده‌اید، می‌توانید با راه اندازی دوره آموزش زبان پرتغالی با زمان بندی و هزینه مورد نظر خود، از مهارتتان کسب درآمد کنید. پس از ایجاد دوره آموزشی این زبان، افراد متقاضی با خرید این دوره بر اساس شرایطی که شما تعیین کرده‌اید، در کلاس شما شرکت می‌کنند و شما نیز به درآمد خود از طریق تدریس آنلاین و آموزش این زبان خواهید رسید.

آموزش آنلاین زبان پرتغالی در کارآموز

در سایت کارآموز و در بخش آموزش زبان‌های خارجی، امکان شرکت در دوره آموزش زبان پرتغالی توسط اساتید گوناگون این زبان برای علاقمندان فراهم شده است؛ شما با مراجعه به این بخش می‌توانید بر اساس شرایط خود شامل بازه‌های زمانی که در نظر دارید و همچنین محدودیت بودجه، استاد خصوصی زبان پرتغالی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پنل اختصاصی هر یک از اساتید، شامل بخش نظرات زبان آموزان قبلی و میزان رضایتی است که این افراد از نحوه تدریس استاد مورد نظر در کارآموز ثبت کرده‌اند. مطالعه این بخش پیش از انتخاب استاد، می‌تواند در انتخاب شما و کسب نتیجه بهتر از این کلاس، تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. پس از انتخاب استاد، هزینه خدمت وی توسط شما به صندوق امن کارآموز واریز می‌شود و تا زمان پایان کلاس و اعلام رضایت شما از نحوه تدریس و برخورد استاد، نزد سایت به امانت خواهد ماند. استفاده از سیستم پرداخت امن کارآموز یکی از بهترین راه‌ها برای تضمین کیفیت تدریس استاد و اطمینان از پرداخت حق التدریس توسط زبان آموز است و به برگزاری یک دوره آموزشی آنلاین بدون ایجاد مشکلات مختلف کمک می‌کند.
سوالات متداول تدریس خصوصی زبان پرتغالی
پس از سفارش بسته آموزشی و هماهنگی و تعیین وقت لینک کلاس آنلاین برای شما ایجاد می‌گردد. شما در زمان مقرر شده به کلاس آنلاین هدایت می‌شوید و در فضای کلاس به راحتی با مدرس خود در ارتباط هستید. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و آنلاین (با امکاناتی مثل امکان گفتگوی صوتی و تصویری، چت، پخش فایل ارائه و...) برگزار می‌شود.
هزینه تدریس یا آموزش خصوصی پرتغالی، به ازای هر جلسه (۶۰ دقیقه یا ۹۰ دقیقه ) و توسط مدرس تعیین می‌گردد.
زمان دقیق برگزاری جلسات کلاس پرتغالی به صورت توافقی بین مدرس و دانشجو (هنرجو) تعیین می‌شود.
کافیست با وارد کردن شماره موبایل در کارآموز عضو شوید. سپس با توجه به بودجه، پروفایل مدرس و سایر نیازهای خود خدمات آموزشی را مقایسه و مناسب ترین کلاس یا بسته آموزشی پرتغالی را انتخاب و ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام در کلاس خصوصی پرتغالی، میز کار برایتان باز می‌شود که می‌توانید دراین قسمت، در مورد زمان دقیق جلسات کلاس توافق کنید و مدرس فایل‌های آموزشی لازم (مانند جزوه و...) را در صورت نیاز برایتان ارسال کند. لازم به ذکر است که قبل از ثبت نام در کلاس نیز، امکان چت و گفتگو با مدرس وجود دارد. در زمان شروع برگزاری جلسه، وارد لینک کلاس شده و در کلاس شرکت کنید.
پروفایل مدرس، رزومه، سوابق تدریس، امتیازها و نظرات را با دقت بررسی و در نهایت با توجه به بودجه خود، بهترین مدرس پرتغالی را انتخاب کنید.
کافیست در میز کار، درخواست جلسه جدید بدهید تا بعد از تأیید مدرس، به کلاستان اضافه شود.
در این مورد پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در اینترنت سرچ و بررسی‌های لازم را انجام دهید و با مدرس مربوطه چت و گفتگو کنید و در نهایت در صورت لزوم، در یک جلسه کلاس جهت تعیین سطح ثبت نام کنید. پس از مشخص شدن سطح و تعداد جلسات لازم، اقدام به ثبت نام نهایی کنید.
کیفیت و سطح آموزشی مدرس یا معلم خصوصی پرتغالی با توجه به پروفایل، رزومه کاری، امتیازها و نظرات مدرس تعیین می‌شود. مدرسان برتر پرتغالی، دارای امتیاز بالا هستند و در نتایج جستجو هم بالاتر از سایر مدرسان رتبه‌بندی می‌شوند.
هزینه کلاس از طریق سیستم پرداخت امن کارآموز انجام می‌گیرد. پس از پرداخت هزینه توسط دانشجو، مبلغ در صندوق امن کارآموز به امانت گذاشته می‌شود. پس از برگزاری کلاس و رضایت دانشجو، دانشجو ۲ روز فرصت دارد تا در صورت رضایت از تدریس مبلغ را برای مدرس آزاد کند تا به حساب او واریز شود. در صورت عدم تایید یا درخواست داوری در طی مدت ۲ روزه پس از اتمام کلاس خصوصی جلسه به صورت اتوماتیک تأیید و مبلغ برای مدرس آزاد می‌گردد.
در این صورت، می‌توانید از طریق تیکت در بخش "حل اختلاف و داوری" در میزکار، مساله را به تیم داوری کارآموز اعلام کنید تا تیم داوری، مسأله را بررسی و در صورت لزوم، همه یا بخشی از مبلغ پرداخت شده را به شما برگرداند.
با هماهنگی مدرس بله. حتما پیشنهاد می‌کنیم در صورت رضایت مدرس این کار را انجام دهید تا هم بعدا در صورت تمایل بتوانید مجددا مشاهده کنید و هم در صورت بروز مشکل در تدریس یا کیفیت آن، بی مسئولیتی، سوءاستفاده، نقض شئونات اخلاقی و... بتوانید به عنوان مستند و به صورت تیکت به تیم داوری کارآموز ارسال کنید. در صورت عدم ضبط پیشنهاد می‌شود ۲-۳ اسکرین شات از کلاس تهیه کنید تا در صورت نیاز، پیگیری های بعدی قابل ارائه به تیم داوری کارآموز باشد. توجه کنید که اشتراک گذاری فایل کلاس های ضبط شده در اینترنت، بدون اجازه کارآموز ممنوع است و در صورت مشاهده، اکانت شما با محدودیت مواجه خواهد شد.
این امکان در حال بررسی بوده تا در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
پشتیبانی