دسته بندی‌ها
مدرسیننحوه کار
×
linecircle line

آموزش آیلتس IELTS

قیمت شفاف و رقابتیقیمت شفاف و رقابتی
ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن کارآموز
نظارت بر عملکرد مدرسیننظارت بر عملکرد مدرسین
آموزش آسان با کلاس‌های آنلاین آموزش آسان با کلاس ‌های آنلاین
آزمون آیلتس (IELTS | International English Language Testing System)، یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی برای ادامه تحصیل، کار و مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مانند انگلستان، استرالیا، نیوزلند، کانادا و... است. نمره این آزمون از 9 است و نمره 5.5 به بالا، نمره قابل قبول حساب می‌شود، هر چند برخی دانشگاه ها یا موسسات حداقل نمره 6.5 یا بالاتر را برای آیلتس در نظر می‌گیرند. برای آموزش زبان آیلتس می‌توانید از مدرسان زبان حرفه ای کارآموز کمک بگیرید. کافیست بین آموزش ها بگردید و مناسب ترین کلاس آنلاین را انتخاب کنید. همچنین اگر مدرس زبان هستید و به تدریس آیلتس علاقه دارید، می‌توانید به عنوان معلم خصوصی آیلتس در کارآموز، شروع به تدریس آنلاین کنید.
بیشتر بدانید
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
هر استادی را که دوست داری و بیشتر با هدفت از یادگیری آیلتس (ielts)، همخوانی دارد از صفحه انتخاب استاد پیدا کن
مشاهده اساتید
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
اساتید رو از نظر بودجه و تقویم زمان بندی آزاد دسته بندی کن و هرکدوم به نظرت به صرفه تر بود و زمانش مناسب بود رزرو کن
رزرو کلاس آنلاین
۲ درصد هزینه کلاست رو از کارآموز هدیه  بگیر
کد تخفیف ۱۰ درصدی برای جلسه بعدی
سر زمان توافقی در کلاس حاضر شو و از آموزش لذت ببر، بعد از اتمام کلاس ۱۰ درصد تخفیف کلاس بعدی رو هدیه بگیر
بیشتر بخوانید

آموزش آیلتس

هزینه هر جلسه۲۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش اسپیکینگ آیلتس

هزینه هر جلسه۱۹۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
۵

آموزش زبان انگلیسی (آزمون آیلتس)

هزینه هر جلسه۳۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس خصوصی مهارتهای آزمون آیلتس

هزینه هر جلسه۱۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
۵

تدریس خصوصی آزمون بین‌المللی آیلتس

هزینه هر جلسه۱۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس تخصصی زبان انگلیسی و آیلتس

هزینه هر جلسه۲۸۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش نکات کلیدی جهت آزمون آیلتس

هزینه هر جلسه۴۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش زبان انگلیسی ، مکالمه و آیلتس

هزینه هر جلسه۱۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس گرامر مبتدی و پیشرفته، اسپیکینگ آیلتس

هزینه هر جلسه۸۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش زبان انگلیسی(آیلتس،تافل،MSRT،EPT)

هزینه هر جلسه۱۶۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
۵

تدریس زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس IELTS

هزینه هر جلسه۱۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس زبان انگلیسی از صفر تا آیلتس

هزینه هر جلسه۱۲۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
۵

"آموزش گرامر انگلیسی و تمرین آیلتس گرامر"

هزینه هر جلسه۲۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش زبان انگلیسی تمانمی سطوح و آیلتس

هزینه هر جلسه۹۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس زبان انگلیسی جهت اخذ مدرک آیلتس

هزینه هر جلسه۱۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا آیلتس

هزینه هر جلسه۳۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس زبان انگلیسی برای آمادگی آزمون آیلتس

هزینه هر جلسه۳۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
۵

افزایش توانایی و مهارت اسپکینیگ برای امتحان آیلتس

هزینه هر جلسه۳۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس زبان انگلیسی و آیلتس همراه با مشاوره

هزینه هر جلسه۴۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش زبان انگلیسی و تکنیک های مهارات آزمون آیلتس

هزینه هر جلسه۱۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس زبان انگلیسی از سطح مقدماتی تا آمادگی آیلتس

هزینه هر جلسه۱۶۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش زبان انگلیسی برای آمادگی آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک

هزینه هر جلسه۱۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
۱
۱

آموزش آیلتس

آزمون آیِلتس (IELTS) که مخفف (International English Language Testing System) است به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی می باشد، یکی از معتبر ترین آزمون‌های مورد قبول و زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می ‌شود. آزمون آیلتس در واقع بریتانیایی بود و در برابر آزمون تافل قرار می گیرد، اگر قصد مهاجرت به کشورهایی مانند انگلستان و یا کشورهای انگلیسی زبان را دارید این آزمون برای شما مفید تر است تا تافل؛ چرا که تافل بیشتر برای مهاجرت به کشور ایالت متحده آمریکا کاربردی است. آزمون آیلتس زیر نظر دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود. نمره ‌بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می ‌شود که نمره ی قبولی خاصی مد نظر نیست، اما به ‌طور کلی نمره 5 نشان دهنده سطح متوسط است و نمره 6 به بالا به عنوان نمره ای خوب شناخته می شود. اکثر دانشگاه ها نمره آیلتس 6 به بالا را قبول می کنند در این بین برترین دانشگاه های جهان یعنی دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح نمره 7 می پذیرند که نشان دهنده اهمیت تسلط به زبان انگلیسی برای این دانشگاه ها است. آزمون معتبر آیلتس از 4 بخش Speaking ،Writing ،Listening و Reading تشکیل شده است، نمره نهایی آزمون میانگینی از این 4 بخش است که برای داوطلبان بورسیه تحصیلی مهم است. حداقل نمره هر بخش کمتر از متوسط یعنی نمره 5 نباشد. آزمون آیلتس دارای دو نوع است که در این قسمت به شما توضیح خواهیم داد، یکی از این گونه ها آکادمیک نام دارد که برای اپلای دانشگاه است و به دانشجویان علاقه مند به بورسیه تحصیلی توصیه می شود در این آزمون شرکت کنند نوع دیگر آن آموزش عمومی است که بیشتر اساتید برای کسب رزومه در آن شرکت می کنند، هر دوی این گونه ها معتبر است و فقط کارایی متفاوتی دارد شما نسبت به هدفی که از این آزمون دارید می توانید هر کدام از این گونه ها را انتخاب کنید.

مزایای آیلتس

بورسیه تحصیلی

بسیاری از دانشگاه‌ها در سراسر جهان مخصوصا در کشور های انگلیسی زبان همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزیلند و آمریکا آزمون آیلتس را یکی از الزامات خود برای ورود به دانشگاه ها تعیین کرده اند.

مهاجرت

همچنین برای مهاجرت به اکثر کشورهای انگلیسی زبان داشتن مدرک آیلتس یا اجباری است و یا این که امتیاز بسیار مثبتی شمارده می شود.

اعتبار آزمون آیلتس

این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا هر ساله در حال برگزاری است. شرکت‌ کنندگان در آزمون آیلتس به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می ‌دهند. نمره ی هر بخش از امتحان همان طور که بالاتر اشاره کردیم بین 0 تا 9 است. در کارنامه ی آیلتس شما، علاوه بر نمره ی کلی که از میانگین تمام بخش ها گرفته شده است، نمره ی هر بخش به ‌طور جداگانه نیز ذکر می‌ شود.

چه سوالاتی در آزمون آیلتس پرسیده می شود؟

همان طور که ذکر شد آزمون آیلتس از 4 بخش اصلی تشکیل شده در این قسمت تعداد سوالات، مدت زمان و نوع امتحان را برایتان مجزا شرح می دهیم.

آزمون شنیداری (Listening)

مدت زمانی که برای این آزمون در نظر گرفته شده است 30 دقیقه است. در شروع آزمون به امتحان دهندگان دفترچه ای که حاوی 40 سوال است توزیع می شود. باید این نکته را در نظر بگیرید که می توانید قبل از شروع آزمون از تایمی که به شما داده می شود، استفاده کنید تا سوالات را مرور کنید چرا که هنگام آزمون فرصت این کار را نخواهید داشت، نوار امتحان شنیداری فقط یکبار پخش می شود و شما باید به دقت به آن توجه کنید. این نوار شامل دو بخش است در بخش اول موضوعات حول گفتگو دو فرد به شکل اجتماعی است اما در بخش دوم نوار موضوعات شامل گفتگو درباره بحث های دانشگاهی است، این بخش یک گفتگو چهار نفره را شامل می شود که به همراه یک کنفرانس است.

آزمون خواندن (Reading)

زمان این آزمون 60 دقیقه برای 40 سوال است. در این آزمون دفترچه ای حاوی 3 متن که جمعا 2000 تا 2700 کلمه است به داوطلب داده می شود، متن هایی که در این آزمون استفاده شده است از مجلات،روزنامه ها و کتاب ها انتخاب شده است اگر داوطلب برای آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کرده باشد متن ها جنبه های علمی دارند و در غیر این صورت متن ها در مورد امور روزمره هستند. در صورتی که متن های آزمون آیلتس دارای لغات تخصصی و علمی باشد، واژه‌نامه ‌ای کوتاه نیز همراه آن به داوطلب داده خواهد شد.

آزمون نوشتاری (writing)

این آزمون نیز مانند آزمون خواندن 60 دقیقه مهلت دارد. شما در این تایم باید برای دو موضوع انشاء بنویسید. در موضوع اول می بایست که نامه ای برای شخصی فرضی بنویسید در این نامه شما باید حداقل 150 کلمه استفاده کنید، در غیر این صورت از شما نمره کم خواهد شد این نامه می تواند یک نامه ای با موضوعات شکایت نامه، نامه درخواست کار، نامه شخصی، نامه رسمی و اداری و یا نامه درخواست اطلاعات باشد . اگر در آزمون آکادمیک شرکت کرده اید، موضوع اول شما جدول و یا نموداری است که باید آن را توضیح دهید تنها تفاوت آزمون آکادمیک با آزمون عمومی در بخش نوشتاری همین است. در موضوع دوم باید نظرات خودتان را نسبت به یک مسئله بیان کنید و باید حداقل از 250 کلمه در این قسمت استفاده کنید در غیر این صورت نمره از شما کم خواهد شد . همان طور که متوجه شدید موضوع دوم از شما زمان بیشتری را می گیرد پس به نحوی برنامه ریزی کنید که بخش بیشتری از زمانتان را صرف نوشتن انشاء دوم کنید.

آزمون گفتاری (Speaking)

حالا می رسیم به آخرین قسمت آزمون یعنی امتحان گفتاری که زمان آن 11 الی 14 دقیقه است، یک امتحان به صورت گفتار رو در رو می ‌باشد و شامل سه بخش است. در بخش اول داوطلب باید به سوالات عمومی و شخصی در مورد محل زندگی، شغل،علایق و ... پاسخ دهد زمان این بخش 4 الی 5 دقیقه است. در بخش دوم باید به مدت حداقل 2 دقیقه داوطلب در مورد موضوعی که به آن داده می شود صحبت کند. قبل از آن یک دقیقه فرصت این را دارد تا در مورد موضوع فکر کند و یادداشت برداری کند. پس از پایان 2 دقیقه، داوطلب باید بتواند که به یک یا دو سؤال در مورد موضوع صحبتش پاسخ بدهد. مهم نیست که حتما به تمام سوالات روی کارت پاسخ بدهد، اما باید بتواند از آن‌ها استفاده کند و تا دو دقیقه به صحبت خودش در مورد آن موضوع ادامه بدهد. داوطلب در بخش سوم به مدت 4 تا 5 دقیقه با مصاحبه ‌کننده صحبت خواهد کرد. محور گفتگوی داوطلبان موضوعی است که در بخش دوم به آن پرداخته‌ است. یکی از مهمترین نکات برای کسب نمرات خوب در آزمون آیلتس برنامه ریزی برای آزمونی با این خصوصیات است.

یادگیری مهارت های آزمون آیلتس توسط کارآموز

با توجه به مطالب گفته شده، شما می‌توانید در دوره ها و کلاس های آموزشی آیلتس (هر 4 مهارت گفته شده در بالا) شرکت کنید تا بتوانید نمره بالایی در این آزمون کسب کنید. بررسی پروفایل اساتید، امتیازها و نظرات، قیمت ها و ساعات ارائه و سیستم پرداخت امن، از مزایای ثبت نام در کلاس های آنلاین کارآموز است. شما به راحتی می‌توانید با توجه به بودجه خود و ساعاتی که مایل به شرکت هستید، مناسب ترین استاد را انتخاب کنید. توجه کنید که زمان های برگزاری کلاس، کاملا توافقی بین شما و استاد تعیین می‌گردد.

کسب درآمد با تدریس آیلتس

اگر دارای مدرک آیلتس هستید و یا به مهارت های زبان انگلیسی (Speaking ،Writing ،Listening و Reading) تسلط دارید، می‌توانید با ساخت خدمت آموزشی و برگزاری کلاس آنلاین، کسب درآمد آنلاین و تضمینی داشته باشید. کافیست بسته آموزشی خود را به صورت رایگان با قیمت دلخواه ایجاد کنید و زمان های دلخواه که تایم تان برای تدریس آزاد است را تعیین کنید. برای شروع یک اکانت به عنوان مدرس در سایت بسازید و پس از تکمیل پروفایل و احراز هویت، بسته آموزشی خود را بسازید. لینک کلاس خود را در شبکه های اجتماعی و پیامرسان ها برای دانشجوها یا علاقه مندان ارسال و تدریس را شروع کنید. همه چیز برای شما مهیاست.
سوالات متداول آموزش آیلتس IELTS
پس از سفارش بسته آموزشی و هماهنگی و تعیین وقت لینک کلاس آنلاین برای شما ایجاد می‌گردد. شما در زمان مقرر شده به کلاس آنلاین هدایت می‌شوید و در فضای کلاس به راحتی با مدرس خود در ارتباط هستید. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و آنلاین (با امکاناتی مثل امکان گفتگوی صوتی و تصویری، چت، پخش فایل ارائه و...) برگزار می‌شود.
هزینه تدریس یا آموزش خصوصی آیلتس (ielts)، به ازای هر جلسه (۶۰ دقیقه یا ۹۰ دقیقه ) و توسط مدرس تعیین می‌گردد.
زمان دقیق برگزاری جلسات کلاس آیلتس (ielts) به صورت توافقی بین مدرس و دانشجو (هنرجو) تعیین می‌شود.
کافیست با وارد کردن شماره موبایل در کارآموز عضو شوید. سپس با توجه به بودجه، پروفایل مدرس و سایر نیازهای خود خدمات آموزشی را مقایسه و مناسب ترین کلاس یا بسته آموزشی آیلتس (ielts) را انتخاب و ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام در کلاس خصوصی آیلتس (ielts)، میز کار برایتان باز می‌شود که می‌توانید دراین قسمت، در مورد زمان دقیق جلسات کلاس توافق کنید و مدرس فایل‌های آموزشی لازم (مانند جزوه و...) را در صورت نیاز برایتان ارسال کند. لازم به ذکر است که قبل از ثبت نام در کلاس نیز، امکان چت و گفتگو با مدرس وجود دارد. در زمان شروع برگزاری جلسه، وارد لینک کلاس شده و در کلاس شرکت کنید.
پروفایل مدرس، رزومه، سوابق تدریس، امتیازها و نظرات را با دقت بررسی و در نهایت با توجه به بودجه خود، بهترین مدرس آیلتس (ielts) را انتخاب کنید.
کافیست در میز کار، درخواست جلسه جدید بدهید تا بعد از تأیید مدرس، به کلاستان اضافه شود.
در این مورد پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در اینترنت سرچ و بررسی‌های لازم را انجام دهید و با مدرس مربوطه چت و گفتگو کنید و در نهایت در صورت لزوم، در یک جلسه کلاس جهت تعیین سطح ثبت نام کنید. پس از مشخص شدن سطح و تعداد جلسات لازم، اقدام به ثبت نام نهایی کنید.
کیفیت و سطح آموزشی مدرس یا معلم خصوصی آیلتس (ielts) با توجه به پروفایل، رزومه کاری، امتیازها و نظرات مدرس تعیین می‌شود. مدرسان برتر آیلتس (ielts)، دارای امتیاز بالا هستند و در نتایج جستجو هم بالاتر از سایر مدرسان رتبه‌بندی می‌شوند.
هزینه کلاس از طریق سیستم پرداخت امن کارآموز انجام می‌گیرد. پس از پرداخت هزینه توسط دانشجو، مبلغ در صندوق امن کارآموز به امانت گذاشته می‌شود. پس از برگزاری کلاس و رضایت دانشجو، دانشجو ۲ روز فرصت دارد تا در صورت رضایت از تدریس مبلغ را برای مدرس آزاد کند تا به حساب او واریز شود. در صورت عدم تایید یا درخواست داوری در طی مدت ۲ روزه پس از اتمام کلاس خصوصی جلسه به صورت اتوماتیک تأیید و مبلغ برای مدرس آزاد می‌گردد.
در این صورت، می‌توانید از طریق تیکت در بخش "حل اختلاف و داوری" در میزکار، مساله را به تیم داوری کارآموز اعلام کنید تا تیم داوری، مسأله را بررسی و در صورت لزوم، همه یا بخشی از مبلغ پرداخت شده را به شما برگرداند.
با هماهنگی مدرس بله. حتما پیشنهاد می‌کنیم در صورت رضایت مدرس این کار را انجام دهید تا هم بعدا در صورت تمایل بتوانید مجددا مشاهده کنید و هم در صورت بروز مشکل در تدریس یا کیفیت آن، بی مسئولیتی، سوءاستفاده، نقض شئونات اخلاقی و... بتوانید به عنوان مستند و به صورت تیکت به تیم داوری کارآموز ارسال کنید. در صورت عدم ضبط پیشنهاد می‌شود ۲-۳ اسکرین شات از کلاس تهیه کنید تا در صورت نیاز، پیگیری های بعدی قابل ارائه به تیم داوری کارآموز باشد. توجه کنید که اشتراک گذاری فایل کلاس های ضبط شده در اینترنت، بدون اجازه کارآموز ممنوع است و در صورت مشاهده، اکانت شما با محدودیت مواجه خواهد شد.
این امکان در حال بررسی بوده تا در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
پشتیبانی