دسته بندی‌ها
مدرسیننحوه کار
×
linecircle line

آموزش خصوصی زبان فرانسوی

قیمت شفاف و رقابتیقیمت شفاف و رقابتی
ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن کارآموز
نظارت بر عملکرد مدرسیننظارت بر عملکرد مدرسین
آموزش آسان با کلاس‌های آنلاین آموزش آسان با کلاس ‌های آنلاین
تدریس خصوصی زبان فرانسوی یکی از سریعترین روش ها برای یادگیری زبان فرانسه است. زبان فرانسوی یکی از زبان های محبوب دنیاست. سالانه میلیون ها نفر در جهان شروع به یادگیری این زبان می‌کنند. فرانسوی در ایران هم طرفداران زیادی دارد، مخصوصا برای افرادی که به دنبال تحصیل یا مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان، کار در سفارت، انجام ترجمه فرانسوی، ترجمه زیرنویس و... هستند. اگر شما هم به یادگیری این زبان علاقه دارید، می‌توانید با هر بودجه ای که دارید در کلاس های آموزش آنلاین فرانسوی در کارآموز شرکت کنید. همچنین اگر به زبان فرانسوی تسلط دارید، می‌توانید به عنوان مدرس (استاد) در کارآموز فعالیت کنید و بسته های آموزشی خود را با قیمت دلخواه، ایجاد و اقدام به تدریس کنید.
بیشتر بدانید
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
هر استادی را که دوست داری و بیشتر با هدفت از یادگیری فرانسه، همخوانی دارد از صفحه انتخاب استاد پیدا کن
مشاهده اساتید
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
اساتید رو از نظر بودجه و تقویم زمان بندی آزاد دسته بندی کن و هرکدوم به نظرت به صرفه تر بود و زمانش مناسب بود رزرو کن
رزرو کلاس آنلاین
۲ درصد هزینه کلاست رو از کارآموز هدیه  بگیر
کد تخفیف ۱۰ درصدی برای جلسه بعدی
سر زمان توافقی در کلاس حاضر شو و از آموزش لذت ببر، بعد از اتمام کلاس ۱۰ درصد تخفیف کلاس بعدی رو هدیه بگیر
بیشتر بخوانید
null
Mahsa.Sمدرس فرانسوی
۵

تدریس زبان فرانسه

هزینه هر جلسه۱۲۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Zeynab.Vمدرس فرانسوی
۵

آموزش تخصصی زبان فرانسه

هزینه هر جلسه۲۸۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Reyhaneh.Aمدرس فرانسوی
۵

تدریس خصوصی زبان فرانسه

هزینه هر جلسه۴۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Moein.Aمدرس فرانسوی
۵

آموزش زبان فرانسه (ویژه مهاجرت)

هزینه هر جلسه۱۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Shima.Mمدرس فرانسوی
۵

تدریس خصوصی زبان فرانسه سطح مبتدی

هزینه هر جلسه۳۷۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Shakiba.Jمدرس فرانسوی
۵

تدریس زبان فرانسه با متد ادیتو

هزینه هر جلسه۵۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Nazanin.Shمدرس زبان فرانسه برای کودکان
۵

آموزش زبان فرانسه برای کودکان و نوجوانان

هزینه هر جلسه۱۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Parsa.Hمدرس فرانسوی
۵

آموزش زبان فرانسه از سطح مبتدی تا پیشرفته

هزینه هر جلسه۲۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Sajedeh.Fمدرس فرانسوی
۵

آموزش گرامر و مکالمه زبان فرانسه تا سطح B1

هزینه هر جلسه۵۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Fateme.Aمدرس انگلیسی
۵

تدریس مقدماتی زبان فرانسه (گرامر مبتدی) و زبان انگلیسی.

هزینه هر جلسه۶۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Afrooz.Rمدرس فرانسوی
۵

تدریس خصوصی زبان فرانسه با به روزترین متدهای دنیا

هزینه هر جلسه۱۸۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Saghar.Shمدرس فرانسوی
۵

آموزش زبان فرانسوی

هزینه هر جلسه۲۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
۱
۱

تدریس خصوصی و آموزش آنلاین زبان فرانسوی

زبان فرانسه یکی از کاربردی ترین، زیباترین و پرچالش ترین زبان های دنیاست که طرفداران بسیاری دارد. افراد زیادی هستند که با رویای آموختن هنر، دموکراسی و علم از فرانسه که منبع کامل و قابل اعتمادی برای آموختن مسائل مختلف است، سختی های این راه را قبول می کنند. تسلط بر زبان فرانسه، فرصت های شغلی بسیاری را برای افراد فراهم می آورد. نبودن منابع صحیح و اصولی و مدرسین حرفه ای و کاربلد، از جمله مشکلات بزرگ برسر راه زبان آموزان است. از طرفی، مدرسین با استعدادی نیز وجود دارند که به دلیل نداشتن بازار کار مناسب، محروم از درآمدزایی از این راه می شوند. ما در کارآموز با ایجاد یک فرصت ارزشمند در چرخه ی آموزش، امکانی مناسب برای مدرسین و زبان آموزان رقم زدیم که در ادامه به شرح جزئیات آن می پردازیم.

چه کسانی می توانند زبان فرانسه را به صورت خصوصی و آنلاین در کارآموز تدریس کنند؟

از آن جایی که بازار کار تدریس فرانسه، بازاری قابل دسترس برای همگان نیست و از طرفی فرصت های کاری بسیاری وجود دارد که توجه علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است، ما در کارآموز تلاش کردیم که هر شخصی با هر سطح معلومات و دانش بتواند با ارائه ی مشخصات و رزومه و نمونه کار، حس خوب استقلال مالی و درآمدزایی از راه تخصص و دانش شخصی خودش را احساس کند. از طرفی دیگر علاقه مندان به یادگیری این زبان با هر سطح توان مالی با انتخاب خود و سنجیدن روش ها و متد های مختلف تدریس و نهایتا مقایسه ی مدرسان موجود، بتواند بهترین گزینه را به عنوان همراه تحصیلی خود انتخاب کند.

کلاس خصوصی آنلاین فرانسه درکارآموز به چه صورت است؟

در این سیستم آموزشی، مدرسین با ساخت بسته آموزشی در پروفایل خود، پروفایل خود را جهت پذیرش زبان آموزان تکمیل می کنند. این کلاس ها با تعداد ساعت و توافقی بین مدرس و زبان آموز انتخاب می شود و جزئیات تفاهم نامه با موافقت طرفین است. میزان درآمد شما، تعیین شده توسط خود شما با میزان زمان صرف شده در برگذاری کلاس ها است. معیار سنجش مدرسان در این کلاس ها، نظرات و امتیازات توسط زبان آموزان پیشین، تعداد شاگردانی که مدرس به آنها تدریس کرده، میزان موفقیت آنها، مدرک دانشگاهی و آکادمیک، نمونه کارها و... است و دست زبان آموزان را در انتخاب باز می گذارد. بازه ی قیمتی و بازه زمانی فیلترهایی هستند که اساتید را بر اساس شرایط شما دسته بندی می کنند. برای تدریس در این سیستم آموزشی، مدرسین احراز هویت می شوند و صلاحیت لازم برای برگذاری کلاس ها را کسب می کنند.

چرا زبان فرانسه را باید به صورت خصوصی آموخت؟

یک معلم خوب زبان فرانسوی ، با داشتن نقشی حمایتی بالا، میتواند عادات خوبی را درشروع پروسه ی یادگیری زبان درشما ایجاد کند. این عادت ها پایه های یادگیری را محکم کرده و با تزریق انگیزه، سرعت آموزش زبان را به یک ایستایی امن می رساند. یک مدرس خوب اهدافتان را برای شما بازبینی می کند و مسیر را دوباره ترسیم می کند. زبان فرانسه حروف صدادار بسیاری دارد که تسلط بر این حروف صدادار، کار دشوار و زمان‌بری است و نیازمند یک مدرس صبور و باحوصله است. تسلط بر زبان فرانسوی روزانه با تلفظ انگلیسی عادی متفاوت است، چرا که هماهنگی بین فرانسوی نوشتاری و گفتار به قدری تنگاتنگ است که نداشتن یک مدرس حرفه ای، مسیرزبان آموزی را برای شما دشوار می کند؛ به حدی که حتی اگر روی زبان فرانسوی گفتاری تسلط داشته باشید نگارش و ارسال پیام برای شما دشوار است! زبان فرانسوی با داشتن ماهیتی آوایی به سمتی رفته است که شیوه ی نگارش کلمات را از تلفظ آن جداکرده است و این مسئله اهمیت وجود یک مدرس را برای مراقبت از شیوه ی تلفظ کلمات دوچندان می کند، چرا که کلمات به هر شیوه ای که در ذهن نهادینه شود، به سختی فراموش خواهد شد. در مسیر آموزش فرانسوی، حضور یک همراه و مدرس حرفه ای که با او، تایمی را به جمله سازی، گرامر و مکالمه اختصاص دهیم، بسیار مهم و حیاتی است. در کلاس‌های عمومی با تراکم افراد و جمعیت، این امکان وجود ندارد.
کارآموز با ایجاد یک فرصت شغلی مناسب، هرگونه محدودیتی در زمینه ی کسب درآمد از طریق آموزش را برداشته است و از طرفی شرایطی را فراهم آورده است که هچ فردی به علت گران بودن هزینه های تحصیل و دسترس نبودن اساتید مجرب، از آموزشی شایسته محروم نماند.
سوالات متداول آموزش خصوصی زبان فرانسوی
پس از سفارش بسته آموزشی و هماهنگی و تعیین وقت لینک کلاس آنلاین برای شما ایجاد می‌گردد. شما در زمان مقرر شده به کلاس آنلاین هدایت می‌شوید و در فضای کلاس به راحتی با مدرس خود در ارتباط هستید. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و آنلاین (با امکاناتی مثل امکان گفتگوی صوتی و تصویری، چت، پخش فایل ارائه و...) برگزار می‌شود.
هزینه تدریس یا آموزش خصوصی فرانسه، به ازای هر جلسه (۶۰ دقیقه یا ۹۰ دقیقه ) و توسط مدرس تعیین می‌گردد.
زمان دقیق برگزاری جلسات کلاس فرانسه به صورت توافقی بین مدرس و دانشجو (هنرجو) تعیین می‌شود.
کافیست با وارد کردن شماره موبایل در کارآموز عضو شوید. سپس با توجه به بودجه، پروفایل مدرس و سایر نیازهای خود خدمات آموزشی را مقایسه و مناسب ترین کلاس یا بسته آموزشی فرانسه را انتخاب و ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام در کلاس خصوصی فرانسه، میز کار برایتان باز می‌شود که می‌توانید دراین قسمت، در مورد زمان دقیق جلسات کلاس توافق کنید و مدرس فایل‌های آموزشی لازم (مانند جزوه و...) را در صورت نیاز برایتان ارسال کند. لازم به ذکر است که قبل از ثبت نام در کلاس نیز، امکان چت و گفتگو با مدرس وجود دارد. در زمان شروع برگزاری جلسه، وارد لینک کلاس شده و در کلاس شرکت کنید.
پروفایل مدرس، رزومه، سوابق تدریس، امتیازها و نظرات را با دقت بررسی و در نهایت با توجه به بودجه خود، بهترین مدرس فرانسه را انتخاب کنید.
کافیست در میز کار، درخواست جلسه جدید بدهید تا بعد از تأیید مدرس، به کلاستان اضافه شود.
در این مورد پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در اینترنت سرچ و بررسی‌های لازم را انجام دهید و با مدرس مربوطه چت و گفتگو کنید و در نهایت در صورت لزوم، در یک جلسه کلاس جهت تعیین سطح ثبت نام کنید. پس از مشخص شدن سطح و تعداد جلسات لازم، اقدام به ثبت نام نهایی کنید.
کیفیت و سطح آموزشی مدرس یا معلم خصوصی فرانسه با توجه به پروفایل، رزومه کاری، امتیازها و نظرات مدرس تعیین می‌شود. مدرسان برتر فرانسه، دارای امتیاز بالا هستند و در نتایج جستجو هم بالاتر از سایر مدرسان رتبه‌بندی می‌شوند.
هزینه کلاس از طریق سیستم پرداخت امن کارآموز انجام می‌گیرد. پس از پرداخت هزینه توسط دانشجو، مبلغ در صندوق امن کارآموز به امانت گذاشته می‌شود. پس از برگزاری کلاس و رضایت دانشجو، دانشجو ۲ روز فرصت دارد تا در صورت رضایت از تدریس مبلغ را برای مدرس آزاد کند تا به حساب او واریز شود. در صورت عدم تایید یا درخواست داوری در طی مدت ۲ روزه پس از اتمام کلاس خصوصی جلسه به صورت اتوماتیک تأیید و مبلغ برای مدرس آزاد می‌گردد.
در این صورت، می‌توانید از طریق تیکت در بخش "حل اختلاف و داوری" در میزکار، مساله را به تیم داوری کارآموز اعلام کنید تا تیم داوری، مسأله را بررسی و در صورت لزوم، همه یا بخشی از مبلغ پرداخت شده را به شما برگرداند.
با هماهنگی مدرس بله. حتما پیشنهاد می‌کنیم در صورت رضایت مدرس این کار را انجام دهید تا هم بعدا در صورت تمایل بتوانید مجددا مشاهده کنید و هم در صورت بروز مشکل در تدریس یا کیفیت آن، بی مسئولیتی، سوءاستفاده، نقض شئونات اخلاقی و... بتوانید به عنوان مستند و به صورت تیکت به تیم داوری کارآموز ارسال کنید. در صورت عدم ضبط پیشنهاد می‌شود ۲-۳ اسکرین شات از کلاس تهیه کنید تا در صورت نیاز، پیگیری های بعدی قابل ارائه به تیم داوری کارآموز باشد. توجه کنید که اشتراک گذاری فایل کلاس های ضبط شده در اینترنت، بدون اجازه کارآموز ممنوع است و در صورت مشاهده، اکانت شما با محدودیت مواجه خواهد شد.
این امکان در حال بررسی بوده تا در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
پشتیبانی