دسته بندی‌ها
مدرسیننحوه کار
×
linecircle line

آموزش آنلاین رویت (Revit)

قیمت شفاف و رقابتیقیمت شفاف و رقابتی
ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن کارآموز
نظارت بر عملکرد مدرسیننظارت بر عملکرد مدرسین
آموزش آسان با کلاس‌های آنلاین آموزش آسان با کلاس ‌های آنلاین
دانشجوی عمران یا معماری هستید؟ وقت و بودجه محدودی برای یادگیری و ثبت نام در دوره‌های آموزش رویت دارید؟ می‌دانید که با صرف یک هزینه معقول و استفاده از خدمات آنلاین آموزش‌ رویت ، می‌توانید علاوه بر یادگیری یکی از بهترین نرم افزارهای معماری، اشکالات و سوالات خود را نیز در طی کلاس از استاد خصوصی رویت بپرسید؟ مزیتی که شما هرگز در پکیج‌های آموزشی یا کلاس‌های آفلاین دریافت نمی‌کنید و بدون فهمیدن اشکالات خود در طول آموزش کار با نرم افزار Revit و اصطلاح آنها، امکان بروز خطا در پروژه‌های آینده شما تا حد قابل توجهی افزایش می‌یابد. رویت (Revit) نرم افزاری معروف برای مدل سازی اطلاعات ساختمان می باشد. معماران، مهندسان سازه و عمران از این نرم افزار استفاده فراوانی می‌کنند. اگر شما هم به دنبال یادگیری نرم افزار رویت هستید، می‌توانید با هر بودجه ای که دارید، در کلاس یا دوره آنلاین مورد نظرتان در کارآموز ثبت نام کنید. با یادگیری رویت می‌توانید قبول سفارش پروژه رویت که توسط کارفرمایان در کارآموز ثبت می‌شود، کسب درآمد هم داشته باشید. همچنین اگر به این نرم افزار تسلط دارید، می‌توانید با ساخت بسته (کلاس) آموزشی با قیمت دلخواه و تدریس آنلاین آن، کسب درآمد آنلاین داشته باشید.
بیشتر بدانید
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
هر استادی را که دوست داری و بیشتر با هدفت از یادگیری رویت، همخوانی دارد از صفحه انتخاب استاد پیدا کن
مشاهده اساتید
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
اساتید رو از نظر بودجه و تقویم زمان بندی آزاد دسته بندی کن و هرکدوم به نظرت به صرفه تر بود و زمانش مناسب بود رزرو کن
رزرو کلاس آنلاین
۲ درصد هزینه کلاست رو از کارآموز هدیه  بگیر
کد تخفیف ۱۰ درصدی برای جلسه بعدی
سر زمان توافقی در کلاس حاضر شو و از آموزش لذت ببر، بعد از اتمام کلاس ۱۰ درصد تخفیف کلاس بعدی رو هدیه بگیر
بیشتر بخوانید
null
Ali.Bمدرس رویت
۵

تدریس خصوصی رویت

هزینه هر جلسه۲۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
MohammadEsmaeil.Vمدرس رویت
۵

تدریس رویت مبتدی

هزینه هر جلسه۲۱۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Ehsan.Kمدرس رویت
۵

تدریس نرم افزار رویت

هزینه هر جلسه۲۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
MohammadHossein.Aمدرس رویت
۵

آموزش نرم افزار رویت

هزینه هر جلسه۱۸۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Nasim.Rمدرس رویت
۵

آموزش رویت و اینسکیپ و دکوراسیون داخلی و طراحی نما با رویت

هزینه هر جلسه۲۳۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Kiyan.Kمدرس رویت
۵

آموزش نرم افزار رویت معماری

هزینه هر جلسه۱۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Hossein.Tمدرس رویت
۵

آموزش آنلاین نرم افزار رویت

هزینه هر جلسه۲۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Milad.Mمدرس رویت
۵

تدریس نرم افزار رویت و اینسکیپ

هزینه هر جلسه۲۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Ali.Jمدرس رویت
۵

اموزش کاملا کاربردی رویت و اینسکیپ

هزینه هر جلسه۴۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Majid.Khمدرس رویت
۵

اموزش نرم افزار رویت انلاین و حضوری

هزینه هر جلسه۲۹۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Aliashghar.Mمدرس رویت
۵

آموزش صفر تا صد رویت و اینسکیپ

هزینه هر جلسه۱۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Alireza.Nمدرس رویت
۵

آموزش نرم افزار رویت برای دانشجویان معماری

هزینه هر جلسه۳۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
MohammadAmin.Aمدرس رویت
۵

آموزش نرم افزار رویت از پایه تا پیشرفته

هزینه هر جلسه۳۳۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Sedigheh.Bمدرس رویت
۵

آموزش ترسیمات سه بعدی و دو بعدی ور رویت

هزینه هر جلسه۷۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
AmirMohammad.Khمدرس رویت
۵

آموزش برنامه رویت به صورت کاملا واضح و مفهومی

هزینه هر جلسه۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Amir.Aمدرس تری دی مکس
۵

مدرس نرم افزارهای معماری شامل اتوکد،رویت،تری دی مکس،فتوشاپ

هزینه هر جلسه۲۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Sama.Ghمدرس نرم افزار
۵

تدریس آنلاین و خصوصی نرم افزارهای معماری

هزینه هر جلسه۱۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
۱
۱

تدریس خصوصی و آموزش آنلاین رویت (Revit)

معرفی نرم افزار رویت (Revit)

نرم افزار Autodesk Revit یا به اختصار رویت، یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده برای مهندسان عمران، معماری و تاسیسات است. رویت بر اساس کاربرد خود، شامل سه نسخه Revit Architecture برای مهندسان معمار، Revit Architecture برای مهندسان عمران و سازه و همچنین نسخه Revit MEP برای مهندسان برق، مکانیک و رسم تاسیسات ساختمان یا سازه است. این نرم افزار طراحی 3 بعدی، سازه‌های طراحی شده توسط مهندسان را به شکل 3 بعدی ترسیم می‌کند تا مهندسان درک بهتری از مراحل پس از اجرایی شدن طرح سازه یا تاسیسات آن داشته باشند.   رویت (Revit) یک نرم افزار است که در زمینه مدل سازی اطلاعات ساختمان ها برای معماران، مهندسان ساختمانی، مهندسان فنی، برق کاری و لوله کشی، طراحی دکوراسیون داخلی برای معماران  و پیمانکاران بسیار کاربردی است. این نرم افزار به متخصصین نام برده شده اجازه می دهد که ساختمانی را همراه قسمت های مختلف آن به صورت سه بعدی طراحی کنند، مدل طراحی شده را به وسیله عناصر نقشه کشی دو بعدی علامت گذاری کنند و از طریق دیتا هایی که برنامه به آنها ارائه می کند به اطلاعات ساختمان دسترسی پیدا کنند. نرم افزار رویت (Revit) در بسیاری از بخش های علوم مهندسی کاربرد دارد و به مهندسین کمک شایانی می کند تا بتوانند راحت تر مسیر ساختمان سازی را طی کنند، از این جهت آموزش نرم افزار رویت (Revit) برای تمام فارغ التحصیلان رشته های مهندسی که در ساختمان سازی فعالیت می کنند یک نیاز اجباری تلقی می شود.

آموزش نرم افزار رویت (Revit):

در بالاتر دست به معرفی برنامه مفید رویت زدیم و شما عزیزان را با برنامه و همچنین کاربرد هایی که دارد آشنا کردیم در این قسمت می خواهیم با شما در مورد آموزش این برنامه کاربردی صحبت کنیم، اینکه در آموزش این نرم افزار چه چیز هایی یاد می گیرید و چگونه می توانید بعد از آموزش از رویت استفاده کنید با کارآموز همراه باشید تا سوالاتی که در ذهن شماست را پاسخ بدهیم. اول این نکته را باید بدانید که نرم افزار رویت (Revit) قطعا یکی از بهترین نرم افزارهای مدل سازی در شاخه مهندسی است. امکانات این نرم افزار قطعا بی نظیر است در غیر این صورت، جزو بهترین نرم افزارهای حوزه مدل سازی نبود. پس داشتن مهارت در آن، برای اکثر شرکت ها و کارفرما های حوزه مهندسی یک امتیاز مثبت است، گسترش استفاده از این نرم افزار در طی سال های اخیر بی بدیل بوده و پیش بینی می شود در آینده نیز به همین گونه باشد. پس با یادگیری رویت می توانید شانس خودتان را برای استخدام در شرکت های دلخواهتان افزایش دهید، همچنین می توانید به عنوان یک مهندس کارکشته و متخصص خودتان را معرفی کنید و رزومه پرباری را برای خودتان با یادگیری این نرم افزار ایجاد کنید.

مزایای آموزش نرم افزار رویت:

در این بخش می خواهیم به مزایای آموزش نرم افزار رویت (Revit) بپردازیم به اینکه در چه زمینه هایی می تواند به شما کمک کند، سعی می کنیم در این بخش با دسته بندی مزایای آموزش این نرم افزار دیده شما را واضح تر کنیم تا بتوانید با خیالی راحت تر در این زمینه آموزش ببینید. رویت یکی از نرم افزارهایی است که معمولا دانشجویان عمران، معماری، برق و مکانیک در طی مدت تحصیل خود، آموزش‌های کار با بخش‌های مختلف آن را فرا می‌گیرند؛ اما این موضوع برای همه دانشجویان امکان پذیر نیست و بسیاری از افراد به دلایل مختلفی نظیر عدم دسترسی به دوره های آموزشی مناسب یا محدودیت بودجه، به سراغ یادگیری این نرم افزار نمی روند. استفاده از امکان آموزش رویت به صورت آنلاین و بهره مندی از مهارت و تخصص مربیان حرفه‌ای آموزش دهنده این نرم افزار، مشکلات آموزش‌های حضوری مانند کمبود وقت یا محدودیت بودجه را ندارد. شما با استفاده از آموزش رویت آنلاین، به راحتی می‌توانید با استاد دلخواه خود و در هر بازه زمانی که تمایل دارید، کلاس آموزشی این نرم افزار را برگزار کنید. خصوصی بودن این کلاس به شما این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی از ازدحام کلاس که معمولا در آموزش‌های حضوری وجود دارد؛ سوالات خود را در زمینه آموزش رویت از استاد بپرسید و اشکالات‌تان را برطرف نمایید.

معلم خصوصی رویت چه مباحثی را آموزش می‌دهد؟

 کیفیت آموزش رویت و مباحثی که در هر جلسه تدریس می‌شود، به شرایط استاد و هماهنگی وی با دانشجو بستگی دارد. گاهی اوقات، دوره‌ای که استاد خصوصی رویت برای تدریس آنلاین این نرم افزار در نظر می‌گیرد، شامل بخش خاصی از نرم افزار رویت می‌شود یا اینکه بر روی تقویت مهارت ویژه‌ای از آن تکیه دارد؛ با این وجود، استادان زیادی برای تدریس خصوصی رویت به صورت آنلاین، این نرم افزار را از پایه به متقاضیان آموزش می‌دهند. در آموزش رویت از صفر، معمولا مباحث زیر توسط استاد تدریس می‌شود: • معرفی کلی رویت و آموزش‌های مرتبط با تنظیمات این نرم افزار • مباحث مرتبط با ستون، مصالح و اجزای سازه، فونداسیون، تیرها، پله و رمپ، سازه‌های فلزی و بتنی • آموزش ایجاد نقشه خروجی • آموزش‌های مرتبط با مدیریت پروژه البته، دقت داشته باشید که تدریس هر یک از بخش‌های نرم افزار رویت در کارآموز، معمولا در قالب یک خدمت خاص توسط استاد انجام می‌شود و اگر متقاضی یادگیری قسمت‌های خاصی از این نرم افزار هستید، بهتر است پیش از استخدام اساتید آموزش دهنده این نرم افزار، با مراجعه به خدمت استاد مورد نظر خود در سایت کارآموز، از مطالبی که وی در دوره آموزش مجازی رویت تدریس خواهد کرد، آگاهی پیدا کرده و پس از آن، اقدام به خرید خدمت آموزشی وی نمایید.    هزینه تدریس خصوصی رویت

هزینه تدریس خصوصی رویت

آموزش رویت به صورت آنلاین، بر اساس مهارت استاد و مباحثی که وی قرار است به فرد آموزش دهد، متفاوت است. علاوه بر این موضوع، زمان هر جلسه نیز، یکی از مواردی است که در تعیین هزینه تدریس خصوصی رویت تاثیرگذار خواهد بود؛ البته با توجه به آنلاین بودن تدریس، هزینه این نوع آموزش رویت، بسیار مقرون به صرفه‌تر از هزینه کلاس‌های حضوری آموزش این نرم افزار است. مزیتی که در مورد استفاده از خدمات استاد خصوصی رویت وجود دارد، این است که در آموزش‌های آنلاین نرم افزار رویت، معمولا در صورت موافقت استاد، تغییر هزینه‌های کلاس یا دریافت تخفیف از مدرس امکان پذیر است؛ موضوعی که معمولا در کلاس‌های حضوری به دلیل قوانین سختگیرانه آموزشگاه‌ها میسر نیست و باید همان شهریه تعیین شده را پرداخت کنید.

کاربردی بودن نرم افزار رویت (Revit)

رویت به شما امکان مدلسازی سه‌ بعدی و نگهداری اطلاعات را در تمامی جنبه ‌های ساختمان‌ سازی از جمله معماری، سازه، تاسیسات الکتریکی، مکانیکی و لوله‌ کشی می‌ دهد، و به خاطر همین امروزه طرفدار های زیادی دارد چرا که می تواند برای شروع پروژه یک دیده همه جانبه را به مهندس و کارفرما بدهد.

بازار کار نرم افزار رویت (Revit)

نرم افزار فوق العاده رویت (Revit) همان طور که گفته شده از نرم ‌افزارهای شناخته ‌شده و محبوب میان بازار کار معماری در ایران و حتی خارج از ایران است. استفاده از این نرم افزار روز به روز در حال گسترش است و تعداد درخواست های این نرم افزار نیز بیشتر شده است، چه در پروژه هایی که در خود ایران است و چه پروژه های بین المللی پس با داشتن این مهارت می توانید وارد بازار کار سودمندی بشوید که مرتبط با رشته تحصیلی شما خواهد بود. شما علاقه مندان به آموزش نرم افزار رویت (Revit) می توانید از طریق سایت کارآموز، با مزایای استثنایی آموزش را تهیه کنید برای اطلاعات بیشتر از این آموزش با ما همراه باشید.

چرا کارآموز را برای آموزش نرم افزار رویت (Revit) انتخاب کنیم؟

یکی از مزایای اصلی کارآموز این است که به شما عزیزان امکان انتخاب مدرس را می دهد. شما می توانید با مراجعه به پروفایل هر مدرس رزومه آن را مطالعه کنید و نسبت به سایر مدرسین مقایسه کنید، همچنین می توانید از طریق بخش نظرات که توسط کارآموزان هر مدرس ثبت شده است به کیفیت آموزش و نحوه آموزش مدرس نیز پی ببرید تا با خیالی آسوده آموزشتان را شروع کنید.یکی دیگر از امکاناتی که کارآموز را نسبت به سایر رقبا متمایز می کند این است که به شما امکان مقایسه هزینه کلاس آموزشی اساتید را می دهد و شما می توانید یک تصمیم منطقی بگیرید. در ضمن نباید فراموش کرد که در کارآموز آموزش ها به شکل آنلاین است و شما دیگر نیاز ندارید وقت خودتان را برای رسیدن به آموزشگاه های مختلف بیهوده از بین ببرید. زمان کلاس هم به صورت توافقی بین شما و استاد انتخاب می‌شود. پس حالا می توانید بیشتر روی کارآموز حساب کنید، چرا که هرچیزی که به آسودگی انتخاب شما ختم بشود را در نظر می گیرد. همچنین شما بعد از طی کردن دوره های آموزشی و کسب مهارت، می توانید در کارآموز ثبت نام کنید و به عنوان فریلنسر مشغول به کار بشوید و به شکل آنلاین کسب درآمد کنید.

موقعیت شغلی در کارآموز

کارآموز برای متخصصین نرم افزار رویت (Revit) یک فرصت استثنایی دارد! افرادی که به نرم افزار رویت مسلط هستند می توانند در کارآموز ثبت نام کنند تا هم به عنوان فریلنسر و هم در صورت تمایل به عنوان مدرس این نرم افزار کارگاه آموزشی برگزار کنند، در هر صورت نیز کسب درآمد به شکل آنلاین است. برای این کار کافی است همین الان در کارآموز به عنوان مدرس ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت و تکمیل پروفایل، خدمات و دوره های آموزشی خودتان را با هزینه و زمان های دلخواه ارائه کنید. نکته قابل توجه این است که کارآموز برای اینکه خیال شما را راحت تر کند یک سیستم پرداخت امن را راه اندازی کرده است که در آن دانشجو و استاد با آرامش خاطر با هم کار کنند، این سیستم امکان هر گونه تخلفی را به حداقل می رساند.
سوالات متداول آموزش آنلاین رویت (Revit)
پس از سفارش بسته آموزشی و هماهنگی و تعیین وقت لینک کلاس آنلاین برای شما ایجاد می‌گردد. شما در زمان مقرر شده به کلاس آنلاین هدایت می‌شوید و در فضای کلاس به راحتی با مدرس خود در ارتباط هستید. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و آنلاین (با امکاناتی مثل امکان گفتگوی صوتی و تصویری، چت، پخش فایل ارائه و...) برگزار می‌شود.
هزینه تدریس یا آموزش خصوصی رویت، به ازای هر جلسه (۶۰ دقیقه یا ۹۰ دقیقه ) و توسط مدرس تعیین می‌گردد.
زمان دقیق برگزاری جلسات کلاس رویت به صورت توافقی بین مدرس و دانشجو (هنرجو) تعیین می‌شود.
کافیست با وارد کردن شماره موبایل در کارآموز عضو شوید. سپس با توجه به بودجه، پروفایل مدرس و سایر نیازهای خود خدمات آموزشی را مقایسه و مناسب ترین کلاس یا بسته آموزشی رویت را انتخاب و ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام در کلاس خصوصی رویت، میز کار برایتان باز می‌شود که می‌توانید دراین قسمت، در مورد زمان دقیق جلسات کلاس توافق کنید و مدرس فایل‌های آموزشی لازم (مانند جزوه و...) را در صورت نیاز برایتان ارسال کند. لازم به ذکر است که قبل از ثبت نام در کلاس نیز، امکان چت و گفتگو با مدرس وجود دارد. در زمان شروع برگزاری جلسه، وارد لینک کلاس شده و در کلاس شرکت کنید.
پروفایل مدرس، رزومه، سوابق تدریس، امتیازها و نظرات را با دقت بررسی و در نهایت با توجه به بودجه خود، بهترین مدرس رویت را انتخاب کنید.
کافیست در میز کار، درخواست جلسه جدید بدهید تا بعد از تأیید مدرس، به کلاستان اضافه شود.
در این مورد پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در اینترنت سرچ و بررسی‌های لازم را انجام دهید و با مدرس مربوطه چت و گفتگو کنید و در نهایت در صورت لزوم، در یک جلسه کلاس جهت تعیین سطح ثبت نام کنید. پس از مشخص شدن سطح و تعداد جلسات لازم، اقدام به ثبت نام نهایی کنید.
کیفیت و سطح آموزشی مدرس یا معلم خصوصی رویت با توجه به پروفایل، رزومه کاری، امتیازها و نظرات مدرس تعیین می‌شود. مدرسان برتر رویت، دارای امتیاز بالا هستند و در نتایج جستجو هم بالاتر از سایر مدرسان رتبه‌بندی می‌شوند.
هزینه کلاس از طریق سیستم پرداخت امن کارآموز انجام می‌گیرد. پس از پرداخت هزینه توسط دانشجو، مبلغ در صندوق امن کارآموز به امانت گذاشته می‌شود. پس از برگزاری کلاس و رضایت دانشجو، دانشجو ۲ روز فرصت دارد تا در صورت رضایت از تدریس مبلغ را برای مدرس آزاد کند تا به حساب او واریز شود. در صورت عدم تایید یا درخواست داوری در طی مدت ۲ روزه پس از اتمام کلاس خصوصی جلسه به صورت اتوماتیک تأیید و مبلغ برای مدرس آزاد می‌گردد.
در این صورت، می‌توانید از طریق تیکت در بخش "حل اختلاف و داوری" در میزکار، مساله را به تیم داوری کارآموز اعلام کنید تا تیم داوری، مسأله را بررسی و در صورت لزوم، همه یا بخشی از مبلغ پرداخت شده را به شما برگرداند.
با هماهنگی مدرس بله. حتما پیشنهاد می‌کنیم در صورت رضایت مدرس این کار را انجام دهید تا هم بعدا در صورت تمایل بتوانید مجددا مشاهده کنید و هم در صورت بروز مشکل در تدریس یا کیفیت آن، بی مسئولیتی، سوءاستفاده، نقض شئونات اخلاقی و... بتوانید به عنوان مستند و به صورت تیکت به تیم داوری کارآموز ارسال کنید. در صورت عدم ضبط پیشنهاد می‌شود ۲-۳ اسکرین شات از کلاس تهیه کنید تا در صورت نیاز، پیگیری های بعدی قابل ارائه به تیم داوری کارآموز باشد. توجه کنید که اشتراک گذاری فایل کلاس های ضبط شده در اینترنت، بدون اجازه کارآموز ممنوع است و در صورت مشاهده، اکانت شما با محدودیت مواجه خواهد شد.
این امکان در حال بررسی بوده تا در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
پشتیبانی