دسته بندی‌ها
مدرسیننحوه کار
×
linecircle line

آموزش گویندگی

قیمت شفاف و رقابتیقیمت شفاف و رقابتی
ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن کارآموز
نظارت بر عملکرد مدرسیننظارت بر عملکرد مدرسین
آموزش آسان با کلاس‌های آنلاین آموزش آسان با کلاس ‌های آنلاین
آموزش آنلاین گویندگی و دوبله راهی سریع برای وارد شدن به دنیای حرفه ای به عنوان یک دوبلور و گوینده حرفه ایست. آهنگ صدا و لحن صحبت هر فردی منحصر به فرد است، دقیقا همانند اثر انگشت! علت این که گاهی اوقات آهنگ صداها به درستی و به زیبایی به گوش نمی‌خورد عدم آشنایی با آموزش گویندگی و تکنیک‌های فن بیان می‌باشد. یکی از بااهمیت‌ترین مهارت‌ها برای رسیدن به موفقیت در هر شخص، داشتن فن بیانی قدرتمند و قوی است. بی دلیل نیست که اشخاص زیادی در این روزها به دنبال آموزش گویندگی و تقویت فن بیان خود هستند. اگر قصد انتخاب گویندگی و دوبله به عنوان یک شغل را دارید، قصد تولید و ساخت پادکست یا ساخت کتاب صوتی را دارید و  یا مایلید در مسائل کاری و شخصی بیانی شیواتر و تاثیر گذار تر داشته باشید می توانید با شرکت در یک دوره آموزش گویندگی مهارت های کلامی و فن بیان خود را به سرعت ارتقا دهید.  برای آموزش دوبله و گویندگی می توانید خدمات آموزشی ارایه شده توسط مدرسین گوینده و دوبلور حرفه ای و اساتید گویندگی را مقایسه و بهترین را انتخاب کنید.  شما می توانید از طریق خدمات آموزش آنلاین در سایت کارآموز به راحتی آموزش گویندگی را دریافت کنید و به عنوان یک دوبلور حرفه ای فعالیت و از طریق پروژه های گویندگی کسب درآمد نمایید. 
بیشتر بدانید
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
هر استادی را که دوست داری و بیشتر با هدفت از یادگیری گویندگی، همخوانی دارد از صفحه انتخاب استاد پیدا کن
مشاهده اساتید
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
اساتید رو از نظر بودجه و تقویم زمان بندی آزاد دسته بندی کن و هرکدوم به نظرت به صرفه تر بود و زمانش مناسب بود رزرو کن
رزرو کلاس آنلاین
۲ درصد هزینه کلاست رو از کارآموز هدیه بگیر
کد تخفیف ۱۰ درصدی برای جلسه بعدی
سر زمان توافقی در کلاس حاضر شو و از آموزش لذت ببر، بعد از اتمام کلاس ۱۰ درصد تخفیف کلاس بعدی رو هدیه بگیر
بیشتر بخوانید

آموزش گویندگی

هزینه هر جلسه۶۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش دوبله و گویندگی

هزینه هر جلسه۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
۵

آموزش فن بیان ، گویندگی ، اجرا

هزینه هر جلسه۲۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش فن بیان و گویندگی

هزینه هر جلسه۲۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

کلاس آموزشی گویندگی و فَن بیان

هزینه هر جلسه۹۹۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش جامع فن بیان و گویندگی

هزینه هر جلسه۵۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس خصوصی فن بیان، دوبله و گویندگی

هزینه هر جلسه۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش خلاق تئاتر و گویندگی به کودکان

هزینه هر جلسه۵۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
۵

آموزش فن بیان و گویندگی و اجرای صحنه و قصه گویی صحنه ای

هزینه هر جلسه۵۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش فن بیان، سخنوری، صداسازی، بداهه گویی و ارتباط موثر

هزینه هر جلسه۳۷۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش تکنیک های فن بیان و صدا پیشگی

هزینه هر جلسه۶۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش زبان انگلیسی و تکنیک های مهارات آزمون آیلتس

هزینه هر جلسه۱۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

آموزش فن بیان و اجرا

هزینه هر جلسه۱۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

اموزش زبان انگلیسی و تکنیک های مکالمه

هزینه هر جلسه۴۸۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
۵

آموزش تخصصی موسیقی و آهنگسازی و تنظیم

هزینه هر جلسه۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس کسب درآمد از یوتیوب و پشتیبانی آنلاین

هزینه هر جلسه۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل

تدریس زبان عربی متوسطه 1 و 2 و مکالمه گویش های خلیجی و عراقی

هزینه هر جلسه۲۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
۱
۱

آموزش آنلاین گویندگی و فن بیان

آموزش گویندگی تاثیر زیادی در برطرف کردن عادت های گویشی اشتباه و تاثیر گذاری بیشتر کلام دارد. در سایت کارآموز شما می توانید دوره ها و کلاسهای آموزش گویندگی و فن بیان مدرسین مختلف را مشاهده و مقایسه نمایید. با استفاده از سیستم پرداخت امن کارآموز می توانید با خیال راحت از منزل یا هر نقطه ای در زمان مد نظر خود در کلاس گویندگی آنلاین شرکت و مهارتهای یک گوینده حرفه ای را فرا گیرید.

گویندگی یعنی چه؟

فن بیان و گویندگی به نوعی یک هنر محسوب می‌شود. اینکه شما قادر باشید به درستی با دیگران ارتباط برقرار کرده و توجه آنان را به صحبت‌های خود جلب کنید، یک هنر بزرگ است که با آموزش گویندگی و دکلمه امکان‌پذیر می‌باشد.در حقیقت، زمانی که شما به ارتباط گرفتن با شخصی اقدام می‌کنید، در حقیقت سعی می‌کنید که محتویات ذهن خود را به درست‌ترین روش ممکن و واضح به او منتقل کنید. در این مطلب تکنیک‌ها و راه‌هایی را به پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها بتوانید این ویژگی را در خود به درستی و زیبایی تقویت کنید. این که تا چه اندازه بتوانید محتویات درون ذهن خود را با شفافیت به مخاطب خود منتقل کنید هنریست که به آن فن بیان می‌گویند. در جامعه و دنیای امروز، امر ضروری و واجب برای هر فرد تسلط کافی داشتن به مهارت گویندگی و فن بیان است. برای تعداد زیادی از والدین هم تقویت فن بیان فرزندانشان اهمیت زیادی داشته که با دیدن دوره آموزش گویندگی و دوبله دست‌یافتنی می‌باشد.قطعاً دقت کرده‌اید که اکثراً اشخاصی که در رادیو و تلویزیون مجری و گوینده هستند، فن بیان بسیار بالایی دارند. در حقیقت خیلی از افراد آرزو دارند که روزی بتوانند مثل آنان حرف زده و در حقیقت مطالب و سخنان را با جذابیت و قوت آن‌ها ارائه دهند. در نگاه اول کار دشواری به نظر می‌رسد ولی اگر به چند نکته ساده آگاه و مسلط شوید، به آسانی می‌توانید مثل آن‌ها صحبت کرده و از توانایی گویندگی و فن بیان خود لذت ببرید. اینکه قرار است کجا از گویندگی و فن بیان بالا استفاده کنید، تفاوتی ندارد! می‌تواند برای ساخت کتاب صوتی و پادکست باشد یا یک سخنرانی در یک جلسه مهم باشد و یا در زمان تعریف کردن یک داستان جذاب برای همکلاسی‌هایتان. یادگیری این تکنیک‌ها در دوره آموزش گویندگی مجازی و آنلاین و آموزش گویندگی خبر، به شما کمک می‌کند تا محتوای بسیار جذابی را بتوانید ارائه دهید.

تکنیک‌های گویندگی و فن بیان

10 تکنیک عالی و بینظیر برای تقویت کردن مهارت گویندگی و فن بیان وجود دارد که در زیر به این موارد اشاره می‌کنیم.
 • ضبط کردن فایل‌ها به صورت صوتی
 • مطالعه کردن کتاب‌های گویندگی و فن بیان
 • جملات پیچیده و تکرار آن‌ها
 • صحبت کردن و خواندن به صورت همزمان
 • داشتن تأکید، توقف و مکث مناسب
 • توجه کردن به جزئیات
 • توجه و دقت کردن به زبان بدن
 • ابراز درست و صحیح احساسات و لحن
 • الگو برداری‌های مناسب و بجا
 • مدیریت کردن صدا و لحن
از یاد نبرید که همان گونه که در ورزش کردن خودتان با تمرین و تکرار می‌توانید به نتایج دلخواه خودتان برسید، در زمینه گویندگی و فن بیان هم ذهنتان پس از گذشت مدتی تکرار و تمرین ورزیده می‌شود و در حقیقت همان نتیجه‌ای که می‌خواهید برایتان محقق می‌شود. ممکن است این کار در قدم اول کمی زمان‌بر و خسته کننده جلوه کند، ولی اطمینان داشته باشید پس از گذشت زمان که در لفظ روی غلتک بیفتید و خوب حرف بزنید، سرعت پیشرفت کردن شما روز به روز بیشتر می‌شود.

آموزش گویندگی و فن بیان چه اهمیتی دارد؟

گویندگی و فن بیان در حیطه‌های مختلف مثل سیاست، کسب‌وکار، آموزش و ... اهمیت زیادی داشته و اشخاصی که فن بیان و گویندگی خوبی در این حوزه‌ها دارند، قادرند موفقیت‌های بیشتری هم کسب نمایند. همینطوره گویندگی و فن بیان در ارتباطات روزانه هم حائز اهمیت بوده؛ چرا که موجب درک بالاتر افراد از حرف‌های ما می‌شود و قادریم در جامعه ارتباطی موثرتر داشته باشیم.

آموزش گویندگی و فن بیان مجازی

یکی از راه‌های خوبی که برای تقویت گویندگی و فن بیان عموماً پیشنهاد می‌گردد، شرکت کردن در کلاس‌ها و دوره‌های آموزش گویندگی رادیو در کارآموز می‌باشد.چنانچه زمان یا حوصله شرکت در این دوره‌های آموزش فن بیان و گویندگی را ندارید، پیشنهاد ما به ما شرکت در این دوره‌ها به صورت غیرحضوری و آنلاین می‌باشد. در این دوره‌ها ضمن اینکه مطالب فوق‌العاده‌ای آموزش می‌بینید، تمرینات عملی هم به شما داده می‌شود تا با انجام آن‌ها بهترین اتفاقات در این زمینه برای شما رقم بخورد. چنانچه به آموزش گویندگی مانند آموزش گویندگی پادکست، آموزش گویندگی رادیو، آموزش گویندگی خبر، آموزش گویندگی کتاب صوتی و ... مشتاق هستید، می‌توانید با مراجعه نمودن به قسمت آموزش آنلاین در کارآموز و تحلیل رزومه‌های اساتید مختلف، استاد موردنظر خود را پیدا کنید.

فن بیان در اجرا با زبان بدن چه ارتباطی دارد؟

از جمله مطالب و بحث‌های مهم که در زمینه آموزش فن بیان و همچنین گویندگی درباره آن صحبت و گفتگو می‌شود، زبان بدن و یا همان استفاده از بادی لنگویج می‌باشد. بادی لنگویج یا زبان بدن همانند یک صفحه نمایشگر و یا یک سیستم خانگی کامپیوتری عمل می‌نماید. به این صورت که تمامی عواطف، احساسات، ریزترین جزییات حالات روحی فرد را به نمایش در می‌آورد. اگر می‌خواهید زبان بدن مناسبی داشته باشید و بتوانید مخاطب خود را جذب صحبت‌های خود نمایید باید به نگه داشتن حالات خود آنطور که دلخواه شماست دقت کافی نمایید. یعنی حتی تکان دادن انگشت‌های دست نیز می‌تواند تاثیرگذار بر روی بادی لنگویج داشته باشد. اگر می‌خواهید حس خوبی به مخاطبین خود دهید باید به حالات صورت، فرم دست‌ها در هنگام صحبت دقت کنید تا مخاطب صحبت‌های شما، جذب شما شود. چنانچه بتوانید مخاطبتان را برای زمانی طولانی نگه دارید، یعنی مخاطب تمایل دارد اجرای شما را تماشا کرده و یا گوش دهد؛ این بدین معنی است که پیاده کردن آموخته‌های شما درباره آموزش گویندگی و فن بیان جواب داده است.

نکات اساسی درباره آموزش گویندگی و کسب درآمد از آن

به منظور کسب درآمد از راه گویندگی می‌بایست به مسائل مهمی توجه کنید که به مواردی از آن خواهیم پرداخت. در گام اول می‌بایست دقت داشته باشید که حرف زدن پشت میکروفون با گویندگی تفاوت داشته و باهم فرق دارند. هنگامی که صحبت از گویندگی می‌شود، افراد زیادی به یاد گویندگان رادیویی و یا سخنرانان می‌افتند؛ ولی فلسفه گویندگی و فن بیان بسیار پیچیده‌تر و سخت‌تر می‌باشد. در مجموع گوینده قادر است راوی یک قصه یا داستان باشد و یا گوینده یک خبر؛ می‌تواند گوینده یک کتاب صوتی باشد و یا گوینده مراسم‌های گوناگون. از کلیه این روش‌ها می‌توان به درآمد رسید ولی مسئله‌ای که اهمیت دارد، تبهر و خلاقیت یک گوینده است که با دقت به استعدادها و خلاقیت‌های خود قادر باشد شنونده و مخاطب خود را مبهوت و مات کرده و با گذشت زمان خود را به یک گوینده حرفه‌ای معرفی کند که می‌تواند با صدای زیبای خود، ضمن اینکه به درآمد عالی برسد، خاطره‌های دلنشینی را در دل طرفداران جا بگذارد. شما می‌توانید با قراردادن رزومه کاری قوی در کارآموز، به یکی از اساتید در این سایت تبدیل شوید و به جذب کردن دانش‌آموز بپردازید. همچنین می‌توانید به عنوان یک هنرجو و دانش‌آموز، از اساتید حرفه‌ای بخش آموزش آنلاین کارآموز، مربی آموزش گویندگی و فن بیان خود را انتخاب کنید.
سوالات متداول آموزش گویندگی
پس از سفارش بسته آموزشی و هماهنگی و تعیین وقت لینک کلاس آنلاین برای شما ایجاد می‌گردد. شما در زمان مقرر شده به کلاس آنلاین هدایت می‌شوید و در فضای کلاس به راحتی با مدرس خود در ارتباط هستید. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و آنلاین (با امکاناتی مثل امکان گفتگوی صوتی و تصویری، چت، پخش فایل ارائه و...) برگزار می‌شود.
هزینه تدریس یا آموزش خصوصی گویندگی، به ازای هر جلسه (۶۰ دقیقه یا ۹۰ دقیقه ) و توسط مدرس تعیین می‌گردد.
زمان دقیق برگزاری جلسات کلاس گویندگی به صورت توافقی بین مدرس و دانشجو (هنرجو) تعیین می‌شود.
کافیست با وارد کردن شماره موبایل در کارآموز عضو شوید. سپس با توجه به بودجه، پروفایل مدرس و سایر نیازهای خود خدمات آموزشی را مقایسه و مناسب ترین کلاس یا بسته آموزشی گویندگی را انتخاب و ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام در کلاس خصوصی گویندگی، میز کار برایتان باز می‌شود که می‌توانید دراین قسمت، در مورد زمان دقیق جلسات کلاس توافق کنید و مدرس فایل‌های آموزشی لازم (مانند جزوه و...) را در صورت نیاز برایتان ارسال کند. لازم به ذکر است که قبل از ثبت نام در کلاس نیز، امکان چت و گفتگو با مدرس وجود دارد. در زمان شروع برگزاری جلسه، وارد لینک کلاس شده و در کلاس شرکت کنید.
پروفایل مدرس، رزومه، سوابق تدریس، امتیازها و نظرات را با دقت بررسی و در نهایت با توجه به بودجه خود، بهترین مدرس گویندگی را انتخاب کنید.
کافیست در میز کار، درخواست جلسه جدید بدهید تا بعد از تأیید مدرس، به کلاستان اضافه شود.
در این مورد پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در اینترنت سرچ و بررسی‌های لازم را انجام دهید و با مدرس مربوطه چت و گفتگو کنید و در نهایت در صورت لزوم، در یک جلسه کلاس جهت تعیین سطح ثبت نام کنید. پس از مشخص شدن سطح و تعداد جلسات لازم، اقدام به ثبت نام نهایی کنید.
کیفیت و سطح آموزشی مدرس یا معلم خصوصی گویندگی با توجه به پروفایل، رزومه کاری، امتیازها و نظرات مدرس تعیین می‌شود. مدرسان برتر گویندگی، دارای امتیاز بالا هستند و در نتایج جستجو هم بالاتر از سایر مدرسان رتبه‌بندی می‌شوند.
هزینه کلاس از طریق سیستم پرداخت امن کارآموز انجام می‌گیرد. پس از پرداخت هزینه توسط دانشجو، مبلغ در صندوق امن کارآموز به امانت گذاشته می‌شود. پس از برگزاری کلاس و رضایت دانشجو، دانشجو ۲ روز فرصت دارد تا در صورت رضایت از تدریس مبلغ را برای مدرس آزاد کند تا به حساب او واریز شود. در صورت عدم تایید یا درخواست داوری در طی مدت ۲ روزه پس از اتمام کلاس خصوصی جلسه به صورت اتوماتیک تأیید و مبلغ برای مدرس آزاد می‌گردد.
در این صورت، می‌توانید از طریق تیکت در بخش "حل اختلاف و داوری" در میزکار، مساله را به تیم داوری کارآموز اعلام کنید تا تیم داوری، مسأله را بررسی و در صورت لزوم، همه یا بخشی از مبلغ پرداخت شده را به شما برگرداند.
با هماهنگی مدرس بله. حتما پیشنهاد می‌کنیم در صورت رضایت مدرس این کار را انجام دهید تا هم بعدا در صورت تمایل بتوانید مجددا مشاهده کنید و هم در صورت بروز مشکل در تدریس یا کیفیت آن، بی مسئولیتی، سوءاستفاده، نقض شئونات اخلاقی و... بتوانید به عنوان مستند و به صورت تیکت به تیم داوری کارآموز ارسال کنید. در صورت عدم ضبط پیشنهاد می‌شود ۲-۳ اسکرین شات از کلاس تهیه کنید تا در صورت نیاز، پیگیری های بعدی قابل ارائه به تیم داوری کارآموز باشد. توجه کنید که اشتراک گذاری فایل کلاس های ضبط شده در اینترنت، بدون اجازه کارآموز ممنوع است و در صورت مشاهده، اکانت شما با محدودیت مواجه خواهد شد.
این امکان در حال بررسی بوده تا در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
پشتیبانی