دسته بندی‌ها
مدرسیننحوه کار
×
linecircle line

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

قیمت شفاف و رقابتیقیمت شفاف و رقابتی
ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن کارآموز
نظارت بر عملکرد مدرسیننظارت بر عملکرد مدرسین
آموزش آسان با کلاس‌های آنلاین آموزش آسان با کلاس ‌های آنلاین
امروزه یکی از مهمترین مقاصد مهاجرتی دانشجویان، کشور ایتالیاست و همین نکته دلیلی است که بسیاری از افراد به دنبال آموزش زبان ایتالیایی می‌روند. پروسه مهاجرت به این کشور نسبت به دیگر کشورهای همسطح خود بسیار آسانتر است و همین ایتالیا را یکی از اصلی‌ترین مقصدهای مهاجرتی دانشجویان قرار داده است. کشور ایتالیا دارای ۵ دانشگاه در بین ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان است. یکی از اصلی‌ترین معضلات مهاجرت به کشور ایتالیا، آموزش زبان ایتالیایی است. شما می‌توانید برای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، با ثبت درخواست در کارآموز به آسانی هرچه تمامتر به خواسته خود برسید. در ادامه به بررسی کامل آموزش ایتالیایی در کارآموز می‌پردازیم.
بیشتر بدانید
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
هر استادی را که دوست داری و بیشتر با هدفت از یادگیری ایتالیایی، همخوانی دارد از صفحه انتخاب استاد پیدا کن
مشاهده اساتید
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
اساتید رو از نظر بودجه و تقویم زمان بندی آزاد دسته بندی کن و هرکدوم به نظرت به صرفه تر بود و زمانش مناسب بود رزرو کن
رزرو کلاس آنلاین
۲ درصد هزینه کلاست رو از کارآموز هدیه  بگیر
کد تخفیف ۱۰ درصدی برای جلسه بعدی
سر زمان توافقی در کلاس حاضر شو و از آموزش لذت ببر، بعد از اتمام کلاس ۱۰ درصد تخفیف کلاس بعدی رو هدیه بگیر
بیشتر بخوانید

آموزش و تدریس آنلاین ایتالیایی

یکی از اصلی‌ترین سؤال‌هایی زبان آموزان به آن برمی‌خورند این است که آیا زبان ایتالیایی سخته؟ برای پاسخ به این سؤال بهتر است که در ادامه این مطلب همراه ما باشید. پنجمین زبان محبوب دنیا زبان ایتالیایی است. حدود ۶۴ میلیون نفر در سراسر دنیا به این زبان صحبت می‌کنند. یادگیری زبان ایتالیایی به دلیل شباهت بسیاری که به زبان انگلیسی دارد، برای افرادی که به این زبان آشنایی دارند بسیار ساده است و می‌توانند به راحتی به یادگیری ایتالیایی بپردازند. طبق تحقیقات انجام شده برای یادگیری زبان ایتالیایی باید بیش از ۶۰۰ ساعت وقت گذاشت تا بتوان همانند یک شهروند ایتالیایی، به زبان این کشور تسلط داشت.

چرا باید زبان ایتالیایی یاد گرفت؟

کشور ایتالیا به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان، از جایگاه فوق‌العاده‌ای در میان کشورهای صنعتی دنیا برخوردار است. شما میتوانید با آموزش زبان ایتالیایی به آسانی در این کشور صنعتی به دنبال فرصت‌های شغلی بگردید و به این شکل زندگی خود را تغییر بدهید. همچنین این کشور به عنوان یکی از کشورهایی که بیشترین میزان دانشجویان مهاجر را جذب می‌کند شناخته می‌شود. پس شما می‌توانید با آموزش آنلاین زبان ایتالیایی در منزل و به آسانی این زبان کاربردی را بیاموزید و با استفاده از آن به تحصیل در دانشگاه‌های فوق‌العاده ایتالیا بپردازید. همانطور که می‌دانید کشور ایتالیا یکی از کشورهای این کره خاکی است که تاریخ غنیای را داراست. تاریخ این کشور از زمان سلسله رومیان آغاز شده و تا به امروز ادامه دارد، پس افرادی که به تاریخ علاقه‌مند هستند می‌توانند با آموزش زبان ایتالیایی، کتاب‌های تاریخی این کشور را بررسی کنند و از فرهنگ غنی این کشور لذت ببرند. علاوه بر تمام موارد ذکر شده ایتالیا یکی از کشورهایی است که بسیار در حوزه ادبیات فعال است و در طول تاریخ نویسندگان بی‌نظیری را به خود دیده است. پس در صورتی که به ادبیات ایتالیا علاقه‌مند هستید، می‌توانید با تدریس خصوص ایتالیایی از قلم بی‌نظیر نویسندگان این کشور بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که برای آموزش زبان ایتالیایی هیچ‌وقت دیر نیست و شما می‌توانید هر زمان که تمایل داشته باشید این زبان کاربردی را بیاموزید. هم چنین با یادگیری این زبان شما می‌توانید اقدام به ترجمه ایتالیایی نموده و کسب درآمد کنید.

عوامل مهم در یادگیری زبان ایتالیایی

انگیزه

یکی از مهم‌ترین عوامل یادگیری زبان ایتالیایی، میزان انگیزه است. هرچه انگیزه فرد در جهت یادگیری زبان ایتالیایی بیشتر باشد، باعث می‌شود تا فرد زمان بیشتری را به این کار اختصاص دهد که این موضوع تاثیر مثبتی را در مسیر آموزش زبان ایتالیایی خواهد گذاشت.

تسلط به زبان های لاتین و رومانس

زبان ایتالیایی بسیار به زبان لاتین شباهت دارد. در صورتی که قبل از آموزش زبان ایتالیایی به زبان‌های دیگری مانند انگلیسی، فرانسوی، پرتغالی، اسپانیایی و دیگر زبان‌های این حوزه تسلط داشته باشید، پروسه یادگیری این زبان بسیار آسان خواهد شد.

زمان

یکی از مهمترین معیارهای که افراد هنگام یادگیری زبان خارجی باید به آن توجه کنند، زمان است. افراد می‌توانند با اختصاص دادن زمان مناسب به آموزش ایتالیایی، به بهترین شکل در این مسیر پیشرفت کنند و مهارت‌های خود را تقویت کنند. بهتر است با لحاظ کردن پارامتر زمان به تکرار و تمرین در این مسیر بپردازید.

مدت زمان آموزش زبان ایتالیایی

همانطور که ذکر شد حدودا ۶۰۰ ساعت زمان میبرد تا افراد بتوانند همانند یک شهروند ایتالیایی صحبت کنند. به همین دلیل می‌توان گفت افرادی که مایل به یادگیری زبان ایتالیایی می‌باشند، اگر بخواهند هفته‌ای ۱۰ ساعت بر روی آموزش زبان ایتالیایی وقت بگذارند می‌توانند در مدت زمان تقریبی یک سال این زبان شیرین را فرا بگیرند. البته اگر زبان‌آموز به زبان‌های لاتین آشنایی داشته باشد، مدت زمان یادگیری کاهش می‌یابد. یکی از زمان‌برترین بخش‌های آموزش زبان ایتالیایی، بخش تلفظ زبان ایتالیایی است. در این زبان تلفظ یکی از مهم‌ترین بخش‌هاست به طوری که ممکن است برخی کلمات با تلفظ‌های متفاوت، مفهوم‌های مختلفی را ادا کنند. به همین دلیل باید وقت زیادی بر روی یادگیری درست تلفظ زبان ایتالیایی گذاشت.

آموزش زبان ایتالیایی در کارآموز

آموزش زبان ایتالیایی بسیار سخت به نظر میرسد اما با انتخاب استاد خوب میتوان به آسانی این زبان شیرین را فراگرفت. ما در کارآموز با به وجود آوردن زیرساخت‌های مناسب برای آموزش زبان ایتالیایی، امکان انتخاب استاد را در میان بسیاری از اساتید فعال در این حوزه ایجاد کرده‌ایم تا شما زبان‌آموز گرامی بتوانید با بررسی رزومه، هزینه موردنظر و میزان تحصیلات استاد به انتخاب استاد پرداخته و پس از آن با اطمینان خاطر در راه آموزش زبان ایتالیایی قدم بردارید. علاوه بر این، ما در کارآموز امکان آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را نیز فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید به بهترین و راحت‌ترین شکل ممکن در منزل به آموزش این زبان شیرین بپردازید. این نکته باعث صرفه جویی در زمان شده و امکان بهره‌مندی از اساتید فوق‌العاده‌ای که در شهرهای دیگر سکونت دارند را برایتان مهیا میکند. همچنین شما می‌توانید در این کلاس‌های با اساتیدی حرفه‌ای و کاربلد به درستی تلفظ زبان ایتالیایی را بیاموزید.

چگونه میتوان با تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در کارآموز درآمدزایی کرد؟

اگر مدرس زبان ایتالیایی هستید و به آن آشنایی دارید، تدریس خصوصی زبان ایتالیایی یکی از شغل‌های پردرآمدی است که می­توانید به آن فکر کنید. به دلیل تمایل بسیاری از زبان‌آموزان به آموزش ایتالیایی و کمبود استاد متخصص در این حوزه، امروزه تدریس ایتالیایی از درآمد بسیار خوبی برخوردار است. این نکته باعث شده است تا کارآموز به عنوان یکی از پلتفرم‌هایی که همیشه با نوآوری‌های خود راه‌های بینظیری را برای کسب درآمد افراد ایجاد کرده است، شرایطی را برای افرادی که در زمینه تدریس زبان ایتالیایی تخصص دارند به وجود آورده تا این افراد بتوانند از طریق تدریس زبان ایتالیایی در کارآموز به کسب درآمد بپردازند. یکی از مزیت‌های تدریس خصوصی ایتالیایی در کارآموز، تدریس آنلاین زبان ایتالیایی است و شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم کارآموز به زبان‌آموزانی که در شهرهای دیگر زندگی می‌کنند تدریس کنید. در صورتی که در زمینه تدریس زبان ایتالیایی تخصص دارید، می‌توانید با مراجعه به بخش آموزش آنلاین کارآموز، به عنوان استاد ثبت نام کنید و با ارائه رزومه مناسب، به تدریس بپردازید. هرچه رزومه شما قویتر و هزینه موردنظرتان مناسب‌تر باشد احتمال جذب زبان‌آموز بیشتر است. همچنین کارآموز زیرساخت‌هایی را برای از بین بردن تمامی تخلفات ایجاد کرده است. شما می‌توانید با استفاده از سیستم پرداخت امن، با اطمینان کامل در این مسیر حرکت کنید.
سوالات متداول تدریس خصوصی زبان ایتالیایی
پس از سفارش بسته آموزشی و هماهنگی و تعیین وقت لینک کلاس آنلاین برای شما ایجاد می‌گردد. شما در زمان مقرر شده به کلاس آنلاین هدایت می‌شوید و در فضای کلاس به راحتی با مدرس خود در ارتباط هستید. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و آنلاین (با امکاناتی مثل امکان گفتگوی صوتی و تصویری، چت، پخش فایل ارائه و...) برگزار می‌شود.
هزینه تدریس یا آموزش خصوصی ایتالیایی، به ازای هر جلسه (۶۰ دقیقه یا ۹۰ دقیقه ) و توسط مدرس تعیین می‌گردد.
زمان دقیق برگزاری جلسات کلاس ایتالیایی به صورت توافقی بین مدرس و دانشجو (هنرجو) تعیین می‌شود.
کافیست با وارد کردن شماره موبایل در کارآموز عضو شوید. سپس با توجه به بودجه، پروفایل مدرس و سایر نیازهای خود خدمات آموزشی را مقایسه و مناسب ترین کلاس یا بسته آموزشی ایتالیایی را انتخاب و ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام در کلاس خصوصی ایتالیایی، میز کار برایتان باز می‌شود که می‌توانید دراین قسمت، در مورد زمان دقیق جلسات کلاس توافق کنید و مدرس فایل‌های آموزشی لازم (مانند جزوه و...) را در صورت نیاز برایتان ارسال کند. لازم به ذکر است که قبل از ثبت نام در کلاس نیز، امکان چت و گفتگو با مدرس وجود دارد. در زمان شروع برگزاری جلسه، وارد لینک کلاس شده و در کلاس شرکت کنید.
پروفایل مدرس، رزومه، سوابق تدریس، امتیازها و نظرات را با دقت بررسی و در نهایت با توجه به بودجه خود، بهترین مدرس ایتالیایی را انتخاب کنید.
کافیست در میز کار، درخواست جلسه جدید بدهید تا بعد از تأیید مدرس، به کلاستان اضافه شود.
در این مورد پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در اینترنت سرچ و بررسی‌های لازم را انجام دهید و با مدرس مربوطه چت و گفتگو کنید و در نهایت در صورت لزوم، در یک جلسه کلاس جهت تعیین سطح ثبت نام کنید. پس از مشخص شدن سطح و تعداد جلسات لازم، اقدام به ثبت نام نهایی کنید.
کیفیت و سطح آموزشی مدرس یا معلم خصوصی ایتالیایی با توجه به پروفایل، رزومه کاری، امتیازها و نظرات مدرس تعیین می‌شود. مدرسان برتر ایتالیایی، دارای امتیاز بالا هستند و در نتایج جستجو هم بالاتر از سایر مدرسان رتبه‌بندی می‌شوند.
هزینه کلاس از طریق سیستم پرداخت امن کارآموز انجام می‌گیرد. پس از پرداخت هزینه توسط دانشجو، مبلغ در صندوق امن کارآموز به امانت گذاشته می‌شود. پس از برگزاری کلاس و رضایت دانشجو، دانشجو ۲ روز فرصت دارد تا در صورت رضایت از تدریس مبلغ را برای مدرس آزاد کند تا به حساب او واریز شود. در صورت عدم تایید یا درخواست داوری در طی مدت ۲ روزه پس از اتمام کلاس خصوصی جلسه به صورت اتوماتیک تأیید و مبلغ برای مدرس آزاد می‌گردد.
در این صورت، می‌توانید از طریق تیکت در بخش "حل اختلاف و داوری" در میزکار، مساله را به تیم داوری کارآموز اعلام کنید تا تیم داوری، مسأله را بررسی و در صورت لزوم، همه یا بخشی از مبلغ پرداخت شده را به شما برگرداند.
با هماهنگی مدرس بله. حتما پیشنهاد می‌کنیم در صورت رضایت مدرس این کار را انجام دهید تا هم بعدا در صورت تمایل بتوانید مجددا مشاهده کنید و هم در صورت بروز مشکل در تدریس یا کیفیت آن، بی مسئولیتی، سوءاستفاده، نقض شئونات اخلاقی و... بتوانید به عنوان مستند و به صورت تیکت به تیم داوری کارآموز ارسال کنید. در صورت عدم ضبط پیشنهاد می‌شود ۲-۳ اسکرین شات از کلاس تهیه کنید تا در صورت نیاز، پیگیری های بعدی قابل ارائه به تیم داوری کارآموز باشد. توجه کنید که اشتراک گذاری فایل کلاس های ضبط شده در اینترنت، بدون اجازه کارآموز ممنوع است و در صورت مشاهده، اکانت شما با محدودیت مواجه خواهد شد.
این امکان در حال بررسی بوده تا در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
پشتیبانی