دسته بندی‌ها
مدرسیننحوه کار
×
linecircle line

آموزش کاشت و طراحی ناخن

قیمت شفاف و رقابتیقیمت شفاف و رقابتی
ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن ضمانت کیفیت با سیستم پرداخت امن کارآموز
نظارت بر عملکرد مدرسیننظارت بر عملکرد مدرسین
آموزش آسان با کلاس‌های آنلاین آموزش آسان با کلاس ‌های آنلاین
طراحی و کاشت ناخن، از شغل های پرتقاضا و نبستا پردرآمد حوزه آرایشگری و زیبایی محسوب می‌شود. اگر به ناخن کاری، کاشت یا طراحی ناخن حرفه علاقه دارید، در صورت یادگیری آن به صورت حرفه ای می‌توانید درآمد بالایی هم داشته باشید. برای شروع یادگیری کافیست یکی از دوره ها یا کلاس های آنلاین زیر را با توجه به بودجه و نیازهای خود ثبت نام کنید. همچنین اگر در زمینه ناخن کاری، کاشت یا دیزاین ناخن، طراحی لنز ناخن و.. مهارت دارید، می‌توانید به عنوان استاد یا مدرس در کارآموز ثبت نام کنید و بسته های آموزشی خود را با هزینه دلخواه بسازید و شروع به تدریس آنلاین کنید.
بیشتر بدانید
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
بین اساتید بگرد و بهترین رو انتخاب کن
هر استادی را که دوست داری و بیشتر با هدفت از یادگیری کاشت و طراحی ناخن، همخوانی دارد از صفحه انتخاب استاد پیدا کن
مشاهده اساتید
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
با بودجه و زمان دلخواه کلاست رو رزرو کن
اساتید رو از نظر بودجه و تقویم زمان بندی آزاد دسته بندی کن و هرکدوم به نظرت به صرفه تر بود و زمانش مناسب بود رزرو کن
رزرو کلاس آنلاین
۲ درصد هزینه کلاست رو از کارآموز هدیه بگیر
کد تخفیف ۱۰ درصدی برای جلسه بعدی
سر زمان توافقی در کلاس حاضر شو و از آموزش لذت ببر، بعد از اتمام کلاس ۱۰ درصد تخفیف کلاس بعدی رو هدیه بگیر
بیشتر بخوانید
null
Zahra.Sمدرس کاشت و طراحی ناخن
۵

آموزش کاشت ناخن

هزینه هر جلسه۷۵۰,۰۰۰ تومان
زمان۶۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
null
Paria.Pمدرس کاشت و طراحی ناخن
۵

اموزش خصوصی آرایشگر ناخن

هزینه هر جلسه۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
زمان۹۰ دقیقه
رزرو کلاس
پروفایل
۱
۱

آموزش طراحی و کاشت ناخن 

امروزه آموزش کاشت ناخن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از پرطرفدارترین لاین ها در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، لاین کاشت ناخن است. آموزش کاشت ناخن به گونه ای است که اگر کسی علاقه و انگیزه کافی داشته باشد به راحتی می تواند با کار در این حرفه کسب درآمد داشته باشد.

ابزار مورد نیاز کاشت ناخن

 • ست سر سوهان مانیکور
 • سوهان برقی
 • سر سوهان‌الماسه استوانه
 • سوهان دستی
 • عقب زن
 • سر سوهان الماسه استوانه سر گرد
 • دستگاه UV
 • نیپر
 • قلم وان بال
 • قلم تخت
 • کاتر تیپ
 • قلم کار با ژل
 • قالب کاشت
 • فرمر

ابزار های طراحی ناخن

 • کروم
 • ست قلم طراحی
 • شوگر
 • ژل طراحی
 • فویل
 • پولک
 • اکلیل
 • نگین

اصول آموزش کاشت ناخن

اصول آموزش کاشت ناخن عبارتند از: شناخت ساختمان ناخن شناخت ابزار و مواد کاشت ناخن از ابتدایی ترین مراحل برای کاشت ناخن، شناخت ساختمان ناخن است. اگر میخواهید ناخن کار حرفه ای شوید باید در مرحله اول ساختمان ناخن را به درستی بشناسید. مرحله بعد شناخت ابزار و لوازم کاشت ناخن و روش استفاده و کاربرد هر کدام است. در دوره آموزشی کاشت ناخن نحوه صحیح استفاده از ابزار کاشت ناخن به شما آموزش داده خواهد شد. 

مراحل کاشت ناخن

کاشت ناخن دارای 4 مرحله است:
 • مرحله اول زیر سازی
 • مرحله دوم موادگذاری
 • مرحله سوم سوهان کشی
 • مرحله چهارم طراحی ناخن
با شرکت در دوره های آموزشی کاشت ناخن در بخش آموزش کارآموز می توانید مراحل کاشت ناخن را از پایه و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

نکات طلایی در آموزش کاشت ناخن

از جمله مهم ترین موارد و نکات طلایی که یک ناخن کار حرفه ای باید به آن مسلط باشد عبارتند از:

انواع فرم ناخن

از جمله نکات مهم در آموزش کاشت ناخن شناخت انواع فرم ناخن و نحوه صحیح کاشت آن می باشد. آشنایی با انواع فرم ناخن و ایجاد آن مطابق با میل مشتری از نکات طلایی و کلیدی در کاشت ناخن است. البته باید با توجه به صدف ناخن مشتری فرم صحیح را انتخاب کنید تا نتیجه نهایی مطلوب مشتری باشد.

روش صحیح لاک زدن

شناخت روش صحیح لاک زدن باعث صرفه جوی در زمان و انجام با سرعت و دقت خواهد شد. این مرحله برای انجام ژلیش ناخن بسیار موثر است.

آشنایی با مشکلات رایج در ناخن کاشته شده

از مهم ترین بخش های آموزش کاشت ناخن شناخت مشکلات رایج در ناخن است. آموزش در این حوزه باعث شناخت مشکلات و بیماری های ناخن و جلوگیری از ایجاد آنها خواهد شد. البته شما به عنوان ناخن کار بیماری های را فقط بشناسید و با معرفی بیماری به مشتری اعلام کنید تا برای درمان به پزشک مراجعه نماید.

شناخت محیط کار کاشت ناخن

از جمله نکات مهم برای شناسایی محیط کار عبارتند از : ارتفاع میز و صندلی استاندارد و مناسب، نور مناسب ، تهویه مناسب.

اصول ضد عفونی ابزار و محیط کاشت ناخن

در کارهای زیبایی و کاشت ناخن به دلیل تماس ابزار و لوازم با پوست و احتمال به وجود آمدن زخم باید پس از انجام کارهای هر مشتری میز و لوازم ضد عفونی شود تا از انتقال بیماری ها جلوگیری شود. این موارد برای آشنایی شما عزیزان با آموزش کاشت ناخن بیان آورده شده است. آموزش کاشت ناخن نیاز به تکرار و تمرین در حضور مربی دارد. دارای بخش تئوری و عملی است. با تمرین و تکرار می توانید یک ناخن کار حرفه ای شوید.

روش های مختلف آموزش کاشت ناخن

رشته های هنری مانند کاشت ناخن دارای تنوع زیادی هستند . به طور کلی آموزش کاشت ناخن دارای زیر شاخه های زیر می باشد که سرفصل ها و روش های پیاده سازی مختص به خود را دارند. آموزش کاشت ناخن با پودر آموزش کاشت ناخن با ژل آموزش کاشت ناخن مادر آموزش کاشت ناخن با قالب آموزش کاشت ناخن هلویی آموزش کاشت ناخن با پلی ژل آموزش کاشت پلی ژل با قالب آموزش کاشت ناخن با ژل کاسه ای آموزش هواگیری کاشت ناخن آموزش کاشت ناخن با ژل بیلدر آموزش ریمو کردن کاشت ناخن در خانه تنها با ۱ روش ساده آموزش کاشت ناخن بیبی بومر آموزش ژلیش ناخن طبیعی آموزش کاشت ناخن با فرمر آموزش کاور ناخن

بازار کار آموزش کاشت ناخن در داخل و خارج از کشور

ناخن کاران مسلط به کلیه مهارت ها و حرفه ای با آموزش کسب تجربه به مدت 3 ماه می توانند با کمک دستیار، به طور متوسط روزانه تا 6 نفر را راه بیندازند. متناسب با توانایی مجاب کردن و کیفیت کار متوسط بین 50 الی 300 هزار تومان دریافتی داشته باشند. ماه های پر رونق مصادف با ایام نوروز و بسیار پر کار است. البته در این ماه ها اگر مشتری از کیفیت کار راضی باشد برای ترمیم باز خواهد گشت. به این صورت در مدت یک سال با انتخاب مکان مناسب و برخورد خوب می توانید شبکه ای از مشتریان راضی را برای خود داشته باشید که سرمایه شما هستند. به راحتی در بازار داغ شب عید می توانید به طور متوسط تا 50 میلیون تومان درآمد داشته باشید. در خارج از کشور هم خدمات زیبایی گران است و اکثرا پس از انجام کاشت از کیفیت کار راضی نیستند. بنابراین اگر ناخن کار حرفه ای و با کیفیت باشید و قیمت منصفانه خدمات را ارائه دهید، قطعا مشتریان راضی بیشتری خواهید داشت.

هزینه و زمان لازم برای آموزش کاشت ناخن

با توجه به تنوع دوره ها و مواد مورد استفاده به طور متوسط با توجه استعداد، علاقه، انگیزه و میزان تمرین می توانید با شرکت در هر دوره آموزش کاشت ناخن به صورت متوسط یک ماه و نیم الی 2 ماه در هر مهارت برای کاشت ناخن مسلط شوید و در طول یک سال به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل شوید. به لحاظ هزینه ما متخصصین آموزش کاشت ناخن را در کارآموز برای دریافت مشاوره و رایزنی برای دریافت بهترین آموزش مطابق با توانایی مالی شما عزیزان گرد آورده ایم. می توانید پیش از شرکت در آموزش ها با اساتید و مربی های آموزش کاشت ناخن مشاوره و توافق نموده و سپس با قدرت تمام در این حوزه شروع به آموزش و فعالیت نمایید.
 
سوالات متداول آموزش کاشت و طراحی ناخن
پس از سفارش بسته آموزشی و هماهنگی و تعیین وقت لینک کلاس آنلاین برای شما ایجاد می‌گردد. شما در زمان مقرر شده به کلاس آنلاین هدایت می‌شوید و در فضای کلاس به راحتی با مدرس خود در ارتباط هستید. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و آنلاین (با امکاناتی مثل امکان گفتگوی صوتی و تصویری، چت، پخش فایل ارائه و...) برگزار می‌شود.
هزینه تدریس یا آموزش خصوصی کاشت و طراحی ناخن، به ازای هر جلسه (۶۰ دقیقه یا ۹۰ دقیقه ) و توسط مدرس تعیین می‌گردد.
زمان دقیق برگزاری جلسات کلاس کاشت و طراحی ناخن به صورت توافقی بین مدرس و دانشجو (هنرجو) تعیین می‌شود.
کافیست با وارد کردن شماره موبایل در کارآموز عضو شوید. سپس با توجه به بودجه، پروفایل مدرس و سایر نیازهای خود خدمات آموزشی را مقایسه و مناسب ترین کلاس یا بسته آموزشی کاشت و طراحی ناخن را انتخاب و ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام در کلاس خصوصی کاشت و طراحی ناخن، میز کار برایتان باز می‌شود که می‌توانید دراین قسمت، در مورد زمان دقیق جلسات کلاس توافق کنید و مدرس فایل‌های آموزشی لازم (مانند جزوه و...) را در صورت نیاز برایتان ارسال کند. لازم به ذکر است که قبل از ثبت نام در کلاس نیز، امکان چت و گفتگو با مدرس وجود دارد. در زمان شروع برگزاری جلسه، وارد لینک کلاس شده و در کلاس شرکت کنید.
پروفایل مدرس، رزومه، سوابق تدریس، امتیازها و نظرات را با دقت بررسی و در نهایت با توجه به بودجه خود، بهترین مدرس کاشت و طراحی ناخن را انتخاب کنید.
کافیست در میز کار، درخواست جلسه جدید بدهید تا بعد از تأیید مدرس، به کلاستان اضافه شود.
در این مورد پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در اینترنت سرچ و بررسی‌های لازم را انجام دهید و با مدرس مربوطه چت و گفتگو کنید و در نهایت در صورت لزوم، در یک جلسه کلاس جهت تعیین سطح ثبت نام کنید. پس از مشخص شدن سطح و تعداد جلسات لازم، اقدام به ثبت نام نهایی کنید.
کیفیت و سطح آموزشی مدرس یا معلم خصوصی کاشت و طراحی ناخن با توجه به پروفایل، رزومه کاری، امتیازها و نظرات مدرس تعیین می‌شود. مدرسان برتر کاشت و طراحی ناخن، دارای امتیاز بالا هستند و در نتایج جستجو هم بالاتر از سایر مدرسان رتبه‌بندی می‌شوند.
هزینه کلاس از طریق سیستم پرداخت امن کارآموز انجام می‌گیرد. پس از پرداخت هزینه توسط دانشجو، مبلغ در صندوق امن کارآموز به امانت گذاشته می‌شود. پس از برگزاری کلاس و رضایت دانشجو، دانشجو ۲ روز فرصت دارد تا در صورت رضایت از تدریس مبلغ را برای مدرس آزاد کند تا به حساب او واریز شود. در صورت عدم تایید یا درخواست داوری در طی مدت ۲ روزه پس از اتمام کلاس خصوصی جلسه به صورت اتوماتیک تأیید و مبلغ برای مدرس آزاد می‌گردد.
در این صورت، می‌توانید از طریق تیکت در بخش "حل اختلاف و داوری" در میزکار، مساله را به تیم داوری کارآموز اعلام کنید تا تیم داوری، مسأله را بررسی و در صورت لزوم، همه یا بخشی از مبلغ پرداخت شده را به شما برگرداند.
با هماهنگی مدرس بله. حتما پیشنهاد می‌کنیم در صورت رضایت مدرس این کار را انجام دهید تا هم بعدا در صورت تمایل بتوانید مجددا مشاهده کنید و هم در صورت بروز مشکل در تدریس یا کیفیت آن، بی مسئولیتی، سوءاستفاده، نقض شئونات اخلاقی و... بتوانید به عنوان مستند و به صورت تیکت به تیم داوری کارآموز ارسال کنید. در صورت عدم ضبط پیشنهاد می‌شود ۲-۳ اسکرین شات از کلاس تهیه کنید تا در صورت نیاز، پیگیری های بعدی قابل ارائه به تیم داوری کارآموز باشد. توجه کنید که اشتراک گذاری فایل کلاس های ضبط شده در اینترنت، بدون اجازه کارآموز ممنوع است و در صورت مشاهده، اکانت شما با محدودیت مواجه خواهد شد.
این امکان در حال بررسی بوده تا در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
پشتیبانی